2733
2739
عنوان

صافی مو

17943 بازدید | 30 پست

به نظرتون کدوم روش بهتره وضرر نداره دیگه از موهام خسته شدم دیگه اتو هم میکشم صاف نمیشه ازروزی که رنگ کردم موهامو اینطوری شذه

تعداد رای : 14
نظرسنجی
کراتین
10
71%
یا صافی دائمی
4
28%
خداجون عاشقتم

من ک الان ماسک تخم مرغ و شنبلیله گذاشتم😁😁😁تقویت بشه زود بلند بشه،چرا موهاتو صاف میکنی?!!فر که خوشگل تره،من اصلا نمیخوام صاف کنم،وقتی بلند میشه موس میزنم خیلی ناز میشه

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم اگه موهات رنگ دکلره نداره میتونی صافی دائم یا ریباندینگ استفاده کنی اگه رنگ دکلره داره کراتین کن که ۵۰ درصد صافی میده ۵۰ درصد احیا من خودم آرایشگرم ولی اگه فقط میخوای صاف بشه دارک بکن

اخه رنگ کردم وز شده ازحموم میام میره رو هوا

روغن ارگان بزن،ی مدت اتو و سشوار نکش،بدترش میکنه،قبل ازز حمام حسابی روغن نارگیل برن ماساژ بده بعد ی کلاه رنگ بزار یکی دوساعت بمونه بعد برو حمام،بهش برس درست میشه

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
2740
من ک الان ماسک تخم مرغ و شنبلیله گذاشتم😁😁😁تقویت بشه زود بلند بشه،چرا موهاتو صاف میکنی?!!فر که خوش ...

ماسکت تاثیر داره؟سفیده یا زرده؟

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  

یه اتوموی جدیداومده برای صافی موخواهرم شهرستان موهاشوصاف کرده ازحموم میادبایه بادملایم سشوارصاف میشه وقتی ریشه درمیادمیره فقط ریشه رومیکشه خانمه هرچندماه یکبارتهرانم میادبرای ترمیم توی اینستابزن صافی مواتوموی نانو

💔مائیم که بی هیچ سرانجام خوشیم💔
ماسکت تاثیر داره؟سفیده یا زرده؟

هردو با هم،بی تاثیر نیست

خوش به حالت 

خوشی نداره بابا حسرت اینو داشتم که موهام حالت دارباشه، نه اینکه همش دورم ریخته باشه

در همه حال خوشحالم حتی اگه دنیا به کامم نباشه  یا درد بکشم.یکسال بزرگتر شدم  پس باید بیشتر بخندم    
2706