2733
2739

سلام عزیزم تو تاپیک فهمیدم بارداری بسلامتی مبارکتون باشه.

ماهم مشکلمون ازواسپرمی بودفکرکنم دفعه قبلی باهم بودیم منفی شدیم.

شما کدوم بودین دکترشوهرتون کی بود؟جنین هاتون چندروزه بودن؟

یا رب العالمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم تو تاپیک فهمیدم بارداری بسلامتی مبارکتون باشه. ماهم مشکلمون ازواسپرمی بودفکرکنم دفعه قبل ...

من رویان دکترم مشایخی بوده . اینبار خیلی مولتی ویتامین خوردم آنوکسا و هیدروکسی کلروین هم بهم دادن بخاطر مشکل انعقادی و ایمنی. دکتر آقاحسینی دکتر همسرم بود. دو تا جنین ۳ روزه انتقال دادم 

خدایا شکرت
2731
من رویان دکترم مشایخی بوده . اینبار خیلی مولتی ویتامین خوردم آنوکسا و هیدروکسی کلروین هم بهم دادن بخ ...

ممنون بسلامتی بغلش بگیری.جنین هاتون خوب بودن برا بلاست شدن مشکلی نداشتن؟

یا رب العالمین
ممنون بسلامتی بغلش بگیری.جنین هاتون خوب بودن برا بلاست شدن مشکلی نداشتن؟

ممنون عزیزم ان شالله قسمت شما بشه. کیفیت بی بودن بلاست نکردن چون آخرین جنین ها بودن

خدایا شکرت
ممنون عزیزم ان شالله قسمت شما بشه. کیفیت بی بودن بلاست نکردن چون آخرین جنین ها بودن

منم aوb بودن ولی ازفریز دراوردن رشد نکردن گفتن اسپرم ضعیفه جنین توقف رشد داره.شوهرتون تسه شد؟تقویتی قبلش داشت؟شماهمین یبار پانکچر شدی؟

یا رب العالمین
منم aوb بودن ولی ازفریز دراوردن رشد نکردن گفتن اسپرم ضعیفه جنین توقف رشد داره.شوهرتون تسه شد؟تقویتی ...

بله تسه شد تقویتی نداشتیم ولی اگه داشتیم بنظرم خیلی بهتر میشد. بله یکبار پانکچر شدم. خودمم تقویتی نخوردم. بنظرم تاثیر زیادی داره ولی اطلاعات نداشتم اونزمان استفاده کنم

خدایا شکرت
2740
من رویان دکترم مشایخی بوده . اینبار خیلی مولتی ویتامین خوردم آنوکسا و هیدروکسی کلروین هم بهم دادن بخ ...

سلام عزیزم خوبی

مامان شدنت مبارک باشه گلم

ببخش میتونم یسوال بپرسم

من دوبار آی وی اف منفی داشتم بعد کلی آزمایش فهمیدم مشکل ایمنی دارم دکترم برام قرص پردنیزلون نوشت الان حدود بیست روزه میخورم 

چون یبار قبلا طبیعی باردار شده بودم ،دیگه گفتم ب امید خدا این دوماه قبل عیدو با دارو و طبیعی اقدام کنم

حالا دیروز روز ده سیکلم بود رفتم سونو و ... دکتر برام پردنیزلونو قطع کرد گفت از فردا روزی دوتا هیدروکسی کلروکین بخورم

شما میدونید چرا عوض کردن دارومو؟

آخه من پیش ایمونولوژم رفتم ایشون بمن گفتن از الان باید پردنیزلونو بخوری تا ان شا الله باردار بشی بعدشم تا هفته ۱۲ باید بخوری

ولی نمیدونم چرا دکتر خودم گفت دیگه نخور بجاش هیدروکسی بخور

خدایا خودت کمکم کن🙏🙏
سلام عزیزم خوبی مامان شدنت مبارک باشه گلم ببخش میتونم یسوال بپرسم من دوبار آی وی اف منفی داشتم بع ...

به من پردنیزولون ندادن از اول چون قند و بالا میبره و من لب مرزی بودم. رنج قند شما خوبه؟ به من هیدروکسی کلروین دادن دو ماه قبل انتقال خوردم. کارشون یکیه. اگه دکتر عوض کرد ازش میپرسیدی چرا عوض کرده. همونجا به من گفتن بخاطر قند پردنیزولون نباید  بگیری.

خدایا شکرت
به من پردنیزولون ندادن از اول چون قند و بالا میبره و من لب مرزی بودم. رنج قند شما خوبه؟ به من هیدروک ...

ممنونم عزیزم منم قندم بالاست ۱۱۵ بود ک بهم متفورمین دادن یعنی از قبل اینکه پردنیزلون بهم بدن من روزی یدونه متفورمین میخوردم

با وجود متفورمبن ممکنه قندم بازم بره بالا؟آره عزیزم یکشنبه وقت دکتر ایمونولوژ دارم برم ببینم چی میگه چیکار کنم ممنونم گلم

خدایا خودت کمکم کن🙏🙏
به من پردنیزولون ندادن از اول چون قند و بالا میبره و من لب مرزی بودم. رنج قند شما خوبه؟ به من هیدروک ...

ببخش گلم شما روزی یدونه هیدروکسی کلروکین میخورین؟

بمن روزی دوتا دادن

خدایا خودت کمکم کن🙏🙏

شوره جون فکر کنم من قندم با پرد نیزلون بالا رفته

چون علایم قند بالا رو دارم فکر کنم گلاب بروت تکرر ادرارو پرنوشی و گرسنگی زیاد و ضعف و ....

خدا بگم چیکارشون کنه احمقا من سابقه قند داشتم بازم بهم پرد دادن😕

خدایا خودت کمکم کن🙏🙏
ممنونم عزیزم منم قندم بالاست ۱۱۵ بود ک بهم متفورمین دادن یعنی از قبل اینکه پردنیزلون بهم بدن من روزی ...

من با دو تا متفورمین هم کنترل نمیشه برام. با توجه به نیاز دارو میدن به من گفت یکی و طولانی مدت بخور

خدایا شکرت
شوره جون فکر کنم من قندم با پرد نیزلون بالا رفته چون علایم قند بالا رو دارم فکر کنم گلاب بروت تکرر ...

قطع کردی دوباره برمیگرده سرجاش. ببین آزمایشت رو دیدن خوبه برای من ۱۰۰ بود تو آزمایشم گفتم بهتره هیدروکسی بگیری

خدایا شکرت