2737
2734
عنوان

وکیل یا آشنا به امور حقوقی هست لطفا

134 بازدید | 18 پست

سلام خانوما

میخوام بدونم تحت چه شرایطی کسی میتونه خونه ای رو که به نام یکی زده ازش پس بگیره؟

اصلا همچین چیزی امکتن داره؟

اونم وقتی سند تک برگه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هبه یعنی چی عزیزم؟

بخشیدن.مثلا ی پدر خونه اش رو بدون دریافت پول ب نام فرزندش میزنه مادامی ک در قید حیات هست پشیمون میشه و میخاد خونه رو پس بگیره میتونه.

دوتا شرط داره یکی اینکه در قبالش پول یا چیزی ک مالیت و ارزش نقدینگی داشته باشه دریافت نکرده باشه.۲ کسی ک هبه کرده باشه در قید حیات باشه و خودش برا پس گرفتنش اقدام کنه

کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤
زن میتونه بگه توافق کردیم ک ب جای مهرم بردارم

و اگر چنین توافقی نکرده باشن؟

مهر زن هم بالای هزارتاست

و دیگه اینکه با وجود اینکه خونه رو خریدن ولی به نام زن زدن شامل بند هبه میشه؟

خیلی ممنونم که وقت میذارین عزیزم

و اگر چنین توافقی نکرده باشن؟ مهر زن هم بالای هزارتاست و دیگه اینکه با وجود اینکه خونه رو خریدن ول ...

اگه ب نام زن خریده ن شامل هبه نمیشه.چون از اول ب نام زن خریده.میتونه بگه کلامی توافق کردیم.اصلا میتونه پسش نده و از مهرش کم کنه و برای بقیه مهرش هم اقدام کنه ک اگه مال (منقول و غیر منقول) از اموال شوهرش معرفی کنه میتونه الباقیشم بگیره

کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤
2738
از همسرم که وکیله پرسیدم گفت اصلا امکان نداره و نمیتونه پس بگیره

خیلی ممنونم

اخه این بنده خدا گفت همسرش تهدید کرده که خونه و ماشین رو پس میگیرم.مهریه رو هم نمیدم.خواستی برو درخواست کن

2706