2737
2734

سلام همین الان عضو شدم فقط راهنمایی میخوام میدونم طولانیه هر کی وقت بذاره کمکم کنه امیدوارم حدا خواسته دلشو بش بده 

من دختر مجرد ۲۲ سالم تقزیبا نزدیک به ۳ سال با یه پسری در ارتباط بودم  اون زمان ک باهاش بودم نه سربازی رفته بود نه کار داشت و نه پول خلاصه باهاش موندم درسشو خوند سربازیشو رفت اومد دوران سربازی و قبل سربازی همش روز شماری میکرد برای ازدواج همش میگفت بیام از خدمت بگیرمت مال من بشیو اینا تا اینکه سربلزیش تموم شد مهر ماه کم کم بی حوصله شد و بهم میگفت بخاطر اینک کار ندارم اینطورم بهم توجه نمیکرد من بهش میگفتم مشکل تو مشکل منم هست دوتایی از پس همه چی بر میایم میگفت من نمیتونم بیام جلو تا قبل عید بهش گفتم مشکلی نیست بمون هر وقت تونستی بیا اما باز یطوری بود

تا اینکه یه روز اتفاقی سر خیابون دیدمش دستش سیگار بود گفتم تو مگ جون منو قسم نخوردی نمیشکم از همون اوایل رابطه گفت اوضام فلانه و اینا من باش کات کردم سر اینکه سیگار میکشید و دوروغ بهم گفت دو روز بعد منتو خواهش و گریه کرد دوباره خوب شدیم اما گفت ففط ۳ نخ کشیدم منه خرم باورم شد مرگ منو قسم خورد ک دیگ نکشه تا اینکه بعد ۴ روز اوند گفت نمیتونم نکشم من گفتم کمش کن روزی ۲ تا رو بکن ۱ گفت روزی ۶.۷ تا میکشم سر همین بحثمون شد بگم خیلیییییی رفتارش بد شده بود بی توجه میکرد و خیلی چیزای دیگ

بماند ک متوجه شدم تو این دو سالو خورده ای ک قسم خوره بود نمیکشم میکشیدو من با خبر نبودم

خب...جلو ضررو هر موقع بگیری منفعته...پا بزار روی دلتو کات کن...ازدواج با همچین آدمی تهش اصلن خوب نیست

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تا اینکه بحثمون شد بهش گفتم نمیخوای منو چرا اینطوری نیکنی میگفت میخوامت 

ولی این مهدی مهدیه من نبود ۱۸۰ درجه تعقیر کرده بود

ما با هم تموم کردیم ولی من رفتم بعد یه هفته جلو بخاطر دلتنگی ولی متوجه شده بودم اینی ک یه ثانیه ازم بیخبر نمیموند یه هفتس ازم نپرسیده جایی مشغوله به هر حال اوکی شدیم

اما دلم شکسته بود بابت دروغش

همش میگفت ب من شک داری

اره چون دفیق خودش اومد گفت تو فلان چیز مصرف میکنی

ک این بهم گفت شوخی کرد اما شوخی نبود 

تا اینکه فردای اون روزی ک خوب شدیم بعد یه هفته گوشیشو هک کردم متوجه یه سری مخاطبای دختر شدم 

که باز جنگ گرفتیم و تمام 

مایی که ۲ سالو نیم یه بحث بینمون نبود تو دو هفته همش بهم زدیم

2738
تا اینکه بحثمون شد بهش گفتم نمیخوای منو چرا اینطوری نیکنی میگفت میخوامت  ولی این مهدی مهدیه من ...

اون موقعشم مهدی تو نبود

انقد بدم میاد از این لفظای مالکیت 

آدم دروغگو اصلا بهش اعتمادی نیس

ببخشیدا ولی از اولش میگم 

ماهی رو هر موقع از آب بگیری تازه است
یه سیگار مهم نیست ولی امهم متن عمل اشه
ول کن عزیزم
نه به داره نه به باره دورت زده و دروغ گفته پس دروغ های بعدی و بعدی هم تو راهه 

ببین با عادی شدن رابطتون کم کم خودشو نشون داده حالا تا آخر پیش بری......ببین چیا ببینی و بفهمی
نهایتش الان میخوای غصه عشق از دست رفته ات رو بخوری
ولی بعد از ازدواج راه فراری نداری تو میمونی و یه عالمه مشکلات و حرف و حدیث

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
2706