2733
2739

دو روز از موعدم گذشته ولی از یه هفته پیش هیچ ترشحی ندارم مثل قبل از پریود،سفتی سینه هم دارم و بدخلقی البته اینا علائم قبل از پریوده منم هست با این تفاوت که من همیشه قبل از پریود یه جوش چرکی میزنم که الان نزدن😆 حالا به نظرتون میتونم باردار باشم؟؟

یا عماد من لا عماد له,,,,

بی بی بزن عزیزم

خواننده و کاربرقدیمی 😊وقتی میخندی، عشق کوچکترین اتفاقی ست که می افتد... 😍h❤e                                                هر که حاجات خود از غیر خدا می طلبدچون گداییست که حاجت ز گدا می طلبد💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلتو صابون نزن که بارداری ... پریود میشی

اگه نشدی تا چند روزدیگه بی بی چک بذار معلوم میشه

انتظار سخته ، خیلی سخت ، به لطف و عنایت الهی انتظار هشت ساله ام بالاخره سرومد ، من هم بعد از 8 سال مامان شدم ...                                 سید مهدی کوچولوی مامان ، روز شماری می کنم تا  به دنیا بیای و بتونم در آغوشت بگیرم و نوازشت کنم ...                      ((  الحمدالله رب العالمین ))  
2728
چرا پریود میشم؟؟؟

برا اینکه اگه پریود شدی نخوره تو ذوقت ... ان شاالله که بارداری ولی دلتو صابون نزن که بعدش ناراحت نشی

انتظار سخته ، خیلی سخت ، به لطف و عنایت الهی انتظار هشت ساله ام بالاخره سرومد ، من هم بعد از 8 سال مامان شدم ...                                 سید مهدی کوچولوی مامان ، روز شماری می کنم تا  به دنیا بیای و بتونم در آغوشت بگیرم و نوازشت کنم ...                      ((  الحمدالله رب العالمین ))  
یعنی نظری ندارین؟؟؟

نه والا اینجور مواقع ۵۰ ۵۰ هستش نمیشه قطعی گفت که باید بی بی بزنی ببینی هستی یا نه

خواننده و کاربرقدیمی 😊وقتی میخندی، عشق کوچکترین اتفاقی ست که می افتد... 😍h❤e                                                هر که حاجات خود از غیر خدا می طلبدچون گداییست که حاجت ز گدا می طلبد💫
2738
برا اینکه اگه پریود شدی نخوره تو ذوقت ... ان شاالله که بارداری ولی دلتو صابون نزن که بعدش ناراحت نشی

آهان از اون نظر من همون دفعه اولی که کلی منتظر بودمو نشد دیگه دلمو صابون نزدم توکل به خدااا

یا عماد من لا عماد له,,,,
آهان از اون نظر من همون دفعه اولی که کلی منتظر بودمو نشد دیگه دلمو صابون نزدم توکل به خدااا

ان شاالله که زود مامان بشی 

من خودم خیلی برا بارداری اذیت شدم و کلی سختی کشیدم 

امیدوارم هیچ کس مثل من نشه