2733
2739
عنوان

باردارا ؛؛ حساسا نیاین؛؛ میخوام ی چی ترسناک بگم😫😫😫

| مشاهده متن کامل بحث + 10448 بازدید | 398 پست
یعنی چی عزیزم بیشتر توضیح میدی

جن ها کلا ی موجودات جدا هستن 

اونچیزی ک من خوندم نوشته بود

زارها ارواح ادمایی هستن ک تو زندگیشون قدرت و نفوذ خاصی داشتن اونا روحشون بعد مرگ همچنان دنبال ی جسم دیگس تا ب کاراش برسه و...

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
بعد چکار کردین براش  خوب شد؟

هيچي مدتها بيمارستان رواني بستري بود يه وقتايي بهتر ميشد ولي در كل ديگه خوب خوب نشد حالام چند ساله فوت كرده 

اللهم ارزقنا توفیق الشهاده فی سبیلک خدایا ما را پاکیزه بپذیر🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینقدر اینجا دروغ ننویس عاخه .جن کجا بوده.مردم رو اسکل نکن دختر خوب.

نه من فک میکنم افسردگی گرفت من خودمم یه مدت جیغ میزدم وشوشورواذیت میکردم الان خوبم

دیدی اخر عاشقش کردم🙂🙂
2731

من میگم فیلمشه که بگه ببین من چه خوبم که حتی جنا هم عاشقم  شدن

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
2740
هيچي مدتها بيمارستان رواني بستري بود يه وقتايي بهتر ميشد ولي در كل ديگه خوب خوب نشد حالام چند ساله ف ...

اخی؛؛ دختره کم سنه خشکل هم هست؛؛ داییم هم دوسش داره هم دلش براش میسوزه؛؛ هم خیلی ناراحته که فک میکنه کلاه رفته سرش که چیزی بش نگفتن

2706