2733
2734
عنوان

درد و انقباض رحم در بارداري

44 بازدید | 4 پست

سلام بچه ها هفته بيستم بارداري هستم و از ديروز درد خفيف در ناحيه زير شكم و واژنم دارم الانم كه بيدار شدم همين درد و دارم ، اين درد طبيعيه؟ يا خدايي نكرده خطرناكه 😞 

[QUOTE=120785319]ان شالله هیچی نیس گلم 😘😘😘 اول اینکه یکم خودتو گرم نگه دار شاید سرما بهت زده ولی اگه میدونی زیاد ...[/QUOTE]

ممنون عزيزم اصلا يكدفعه اينجوري شدم خوبه خوب بودم تو سونو هم نه جفت پايين بود طول سرويكس خوب بود ولي بهو اين درد شروع شده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نتررس اگه درد مداوم نیست رحمت داره بزرگتر میشه و شکم بازتر هنووز ایناروزای خوبتن🤣🤣

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
2731