2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ن جدی بچه ها شماجای من بودید چیکامیکردید بایکی چندسال باشیدقصدتون ازدواج باشه اماکاری نکنه یه قدم جلونزاره بعد بگه چادرسرت نکنی نمیخوامت بعدشم کات کنید اما هنوزپیام بده بگه برگرد چیکارمیکنید؟ 

بااینکہ داستانـ منوبَدنوشتی ولی توهنوزم خدای خوب منی💔
ن جدی بچه ها شماجای من بودید چیکامیکردید بایکی چندسال باشیدقصدتون ازدواج باشه اماکاری نکنه یه قدم جل ...

باز،ادامه نمیدم میگم چادر سرم نمیکنم .اگه منو میخوای مثل بچه ادم راه خواستنو بیا و وقت اضافی و بیکاری ندارم ک برا تو سرگرمی بشم😑اخرشم طلاق طبق گفته ی دوستمدن

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
2738
ن جدی بچه ها شماجای من بودید چیکامیکردید بایکی چندسال باشیدقصدتون ازدواج باشه اماکاری نکنه یه قدم جل ...

من اگ چن سال باهم باشیمو نیاد کات میکنم با اینکه میدونم چقد سخته و ادم روزی هزار بار میمیره و زنذه میشه مشکل منم الن دقیقا برعکسشه گندم زدم ابم قطه دارم دیوونه میشم

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...
به نظر منم طلاق بهترین راهه حتی اگه ازدواج نکرده باشن

بعله 

اصولا منطقیش اینجوری بهتره ک تا ازدواج نکردن زودتر،طلاقو بگیرن ک فردا مشگل نشه ی وقت

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
باز،ادامه نمیدم میگم چادر سرم نمیکنم .اگه منو میخوای مثل بچه ادم راه خواستنو بیا و وقت اضافی و بیکار ...

اره منم گفتم سرم نمیکنم اولش گفت اگه سرت نکنی اشکال نداره بالاخره من نمیخوام اذیت شی بعد گفت نه نمیخوامت سرت نکنی تازه اینم گف ک پس عشقت واقعی میس نمیفهمی دوس داشتن یعنی چی ک بخاطرمن چادری نمیشی😂منم گفتم اوکی بای 😐 ولی خودش هنوپیام میده 

بااینکہ داستانـ منوبَدنوشتی ولی توهنوزم خدای خوب منی💔
2706