2737
2739
عنوان

مذهبی ،غیرمذهبی ،خانم ،آقا،لطفا جواب بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 2601 بازدید | 286 پست
من معتقدم ما رسالتی نداریم. به خدا هم اعتقاد ندارم. من فکر می کنم ما موجودات باهوشی هستیم و برای همی ...

بنظرم نظم جهان و خیلی چیزهایی ک داریم نشان از خدایی قدرتمند و بی بدیل ...... موفق باشید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره ولی هنوز علنیش نکردن که مردم از این جهل نجات بدن 

علنی ینی چجوری؟

تو نت بزنی میاد دیگه

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2738
من یجورایی به دنیاهای موازی اعتقاد دارم یعنی‌ما قبلا توی دنیای دیگه شایدم تو جسم یه نفر دیگه زندگی‌م ...

یجورایی قران هم با اشاره به عالم ذر اینا رو گفته سه مرحله زندگی میکنیم و فرصت جبران اشتبتهاتمون رو داریم یه دوره عالم ذر حالا اینجا واگر پاک نشدیم وبه کمال نرسیدیم عالمبرزخ و یکی از یکی سختتر😥اینجا از ذر سختر برزخ از اینجا سختت تر خیلی خلاصه کردم 😴

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2706