2737
2739
عنوان

ديگه كم اوردم تو زندگي

| مشاهده متن کامل بحث + 680 بازدید | 84 پست
ینی هیچ وقتی براتون نمیزاره ؟؟؟نمیگه بریم بیرون ؟یا خرید ؟کلا توی خونه هیچ حرفی نمیزنه ؟؟؟؟؟!!!!!!!! ...

ن 

حتي سركار وقتي بيكاره ي زنگ نميزنه

رابطش اي بدك نيس 

ن بعد از مدتي 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه دارم  مشاور الكيه مگه اينكه ادم بخواد خودش درست بشه

چرا ابن حرفو میزنی؟

گاهی مشاورها تکنیک های خیلی ساده ولی کلیدی به ما یاد میدن که صدسال سیاه اگه خودمون میخوایتیم اوکی بشیم اون راهکارا رو بلد نبودیم

حتمااااا برو یه مشاور خوب تو شهرتون پیدا کن و حتمااااا برو

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2728
ن  حتي سركار وقتي بيكاره ي زنگ نميزنه رابطش اي بدك نيس  ن بعد از مدتي

شوهر منم هیچ وقت زنگ نمیزد ،البته اوایل خیلی زنگ میزد بیچاره دید من زنگ نمیزنم اونمدیگه زنگ نمیزنه ،ولی وقتی میپرسم و اعتراض میکنم پررو خانوممم ،میگه راحت نیستم ازسرکار صحبت کنم ،ولی توی خونه هم من بزور وادارش میکنم که صحبت کنه والا منم کاری بکاریش نداشته باشم یا میخوابه یا میخوره یا با گوشی 

اخه چجوري بدونم 

نمیپرسین ؟؟؟خب خودش که نمیگه ،منم شوهرم اوایل هیچیو نمیگفت از بس سرتق بازی دراوردم الان همه ی پولاش کارتاش دست خودمه ینی چی که من خبر نداشته باشم والا گاهیم دعوا کردم بلخره پیروز شدم 

نمیپرسین ؟؟؟خب خودش که نمیگه ،منم شوهرم اوایل هیچیو نمیگفت از بس سرتق بازی دراوردم الان همه ی پولاش ...

توضيح نميده و ميگه پولي تو كارتام نيست أوايل زنگ ميزد بعد خودم زنگ ميزدم ديگه خودش زنگ نزد و تا الان هم زنگ نميزنه بايد خودم بزنم و گرنه ميمونه تا از سر كار بياد و وقتي اعتراض كنم ك حرف بزن ميگه خودت بزن چي بگم بعدا و از اين حرفا 

2740
توضيح نميده و ميگه پولي تو كارتام نيست أوايل زنگ ميزد بعد خودم زنگ ميزدم ديگه خودش زنگ نزد و تا الان ...

اهان ،خب حرفی نداره برگفتن ،شمان چون خونه ای خرفی نداری هههههه عین ما بخدا ،ناراحت نباش فک کنم همه همینن 

اهان ،خب حرفی نداره برگفتن ،شمان چون خونه ای خرفی نداری هههههه عین ما بخدا ،ناراحت نباش فک کنم همه ه ...

نميدونم خيلي با حرفاش خوردم ميكنه خيلي منو ناديده ميگيره اتيش ميگيرم