2737
2739
عنوان

شوهر شمام تو خواب حرف میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1313 بازدید | 127 پست
منم بابام ترسیده بود به مامانم گفته بود این بچه دیوونه شده 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣ی بارم خواهرم پا شد زد تو ...

خدا نکشتتون

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔
منم به زور میگم نه بابا بیا بخواب فرقی نمیکنه بازهم صدات میرسه بهم، منم خوابم سبک😄

مث منی ...من میگم هرجور هست بایو تو اتاق بخوابی خر و پف کردی خودم بلدم ساکتت کنم🤣🤣

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا نکشتتون

ی بار پسر خالم تو خواب پا شد چادر خالمو سرش کرد قشنگ حجاب گرفت اونموقع ۱۷ سالش بود پنجاه تومن داد به خواهرش و خوابید فردا صبح پاشد داد و بیداد که این دزده شب اومده تو جیبم پول برداشته همه گفتن بابا تو خواب بهش دادی هممون دیدیم میگفت الکی میگید انقدر دختر خالمو فحش داد و با مشت زدش 😂😂😂😂کلا خوابگردیاش معروفه ...یبارم با اسلحه خیالیش تهدیدمون میکرد چنتا شلیک کرد و عین فیلما نوک اسلحشو فوت کرد گذاشت زیر بالشت خوابید ...فرداش از خنده فرشو گاز میزد خجالتیم هست خیلی  

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
2731
برادر شوهرم هم تو خواب راه میره یه شب نامزد بودیم پاگشامون کردن  موقع برگشت ماشین یخ زده بود ر ...

وااااای 🤣🤣🤣🤣

دوستم تعریف میکرد ی شب خونه مادربزرگم هممون خیاری خوابیده بودیم بعد شوهر خواهرش میخواسته نصف شب زنشو بیدار کنه که ی کارایی صورت بدن گفت من کنار خواهرم بود هی انگشت منو کشید گفت دیدم ول کن نیست خواهرمو بیدار کردم گفتم با تو کار داره🤣🤣🤣گفت دومادمون از خجالت میخواست بره تو زمین 🤣🤣🤣

هیچی بدتر از این نیس ک تو خواب ناخواسته همه ی راز هاتو فاش کنی..من اینجوریم..وقتی میرم تو خوابه عمیق هر سوالی ازم بپرسن راستشو میگم..تازه عقد کردم شوهرمم این موضوعو فهمیده هروقت ک پیشه همیم از ترس حتی ی ساعتم نمیخوابم🤣..خیلی بده این اخلاق🤣

2738
وااااای 🤣🤣🤣🤣

اره بخدا جاری صبح وقتی شنید کلی خجالت کشید هنوزم بعد پنج سال تعارف میکنه بیاید خونمون شوهرم میگه قربونت همین که اون شب بیرونمون نکردی ممنونم خخخخخخ😄

اره بخدا جاری صبح وقتی شنید کلی خجالت کشید هنوزم بعد پنج سال تعارف میکنه بیاید خونمون شوهرم میگه قرب ...

خخخخخ خوبه فقط باهاش حرف زد بجای زنش ...حرکت دیگه ای نزد تو عالم زن و شوهری 🤣🤣🤣🤣

هیچی بدتر از این نیس ک تو خواب ناخواسته همه ی راز هاتو فاش کنی..من اینجوریم..وقتی میرم تو خوابه عمیق ...

خواهر منم اینجوریه 🤣🤣🤣🤣

خخخخخ خوبه فقط باهاش حرف زد بجای زنش ...حرکت دیگه ای نزد تو عالم زن و شوهری 🤣🤣🤣🤣

اره شوهرم گرخیده بود میگفت خدا رحم کرد

واییییی🤣🤣شوهرمنم توشرکت ذوب کارمیکنه کوره چیه توخواب حرف میزنه میگه عوضی  حواست کجاست الان سرت میخوره ب دیلم بیا اینور 😅،

ی بار تواشپزخونه بودم صدازد پلاستیک بیار منم بردم بیدارش کردم گفتم بیاپلاستیک روچیکارداشتی میگ من یادم نمیاد بهت گفته باشم پلاستیک بیار😅😭

ب جرم اینکه بهشت زیرپایشان بوددنیارابرای خودجهنم کردند🥀 بسلامتی همه مادرها....🥂

منم یه بار همسرم تو حال خوابش برده بود بیدارش کردم بره اتاق گفت انار کیلویی ۵ هزار🤣😐به شغلشم مربوط نیست انار خیلی دوس داره🤣🤣🤣

تویی به جای همه و هیچ کس به جای تو نیست😍
واییییی🤣🤣شوهرمنم توشرکت ذوب کارمیکنه کوره چیه توخواب حرف میزنه میگه عوضی  حواست کجاست الان سر ...

ای خداااا با این مردها باید هواسمون رو جمع سلامتی مون کنیم بهشون اعتمادی نیست یه دفعه دیدی با چکشی میله ای چیزی زد تو سرمون فک کرده سر کاره 

2706