2737
2739

شلغم پر از خاصیته.خیلی خیلی خوبه.

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

والا متاهل بشی حس هویج داری مثل من.

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا متاهل بشی حس هویج داری مثل من.

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

دلی بزرگ میخواهد...زندگی کردن در این دنیا...دلی میخواهد...تاخیلی چیزها رو نبینی...خیلی چیزهارو نشنوی....واز خیلی چیزها بگذری...وباز هم از زندگی لذت ببری...!!!
2731
2738
بامن ازدواج میکنی🙈🙈💍

هیسسس .اقا میلاد میفهمه برات بد میشه

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
اخه مجردی از زندگیم لذت نبردم همش زندگی یکنواخت و خونه

عزیزم فک کردی شوهر کنی چی فرق میکنه؟ همه چی ب تو بستگی داره.‌اولش تغییر محیط زندکی و ادمای جدید و شوهر و رابطه و قربون صدقه و... جذابه. بعد باز خودتی و خودت. خودتی ک واسه زندکیت برنامه میریزی. باز برمیگردی ب همون دوران. ولی بدتر.‌چون الان تغییر راحت تره.‌اون موقع دست و پاگیرت شده یه چیزایی

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
ازش لذت ببر دلم لک زده واسه بی مسئولیت بودن 

واقعا حس خوبیه وقتی مسولیت نداری😂😂😂

2706