2737
2734
عنوان

،۰۰۰0۰۰۰۰۰۰۰

62 بازدید | 11 پست

نمیدونم چی بگم فقط دلم میخواد بمیرم یه شوهر که محبتش مختص خواستهاشه چهارساله زنشم فقظ به سود خودش هسچ برام نکرده ارزوه یه کادو از طرفش دارم حسود بدذات نامزدی خواهرم چون پسره ازش بهتر بود با رفتارا وکارای زشتش بهم زد اینقدر اذیتم کرده خدا لعنتم کنه نمیدونم چه کنم که خودم با خودم کردم نگین مقصرم چون کودکی پرتنش و نوجونی خیلی سختی داشتم تنها دوستم که همه ی مشکلات میدونست وباهم همدرد بود از دستش دادم بخاطری افسردگی وسردرگمی وارد این زندگی شدم زندگی که هیچیش مثل زندگی های بقیه نیست همسنام ازادن میگردن میپوشن موبایل نو لباسای شیک مهمونی های خوب منم شوهرم برام ارزش نمیزاره با ماشین ببرم این طرف اونطرف سرما نکشیم نه نامزدیم نه ازدواجم نه الانم هرکاری خودش بخواد میکنه ابروم برده اقوامم نگم که با یکی خوبه با یکی بد الکی توهمی درصورتی که کارش ندارن نمیدونم  نه راه پیش دارم نه پس گذشتم پرمشکل الانم پرمشکل ایندمم پرمشکل دیکه نمیکشم تنها دلخوشیم پسرمه مجبورم بخاطر اون تحمل کنم با یه ادم بددهن خودبین بی منطق دیگه نمیکشم دلم میخواد خودمه خلاص کنم انگار پرندییم که تو قفس گیر کرده نگین چرا اینهمه حرف زدم 

مجبورتون نمیکنم بخونین یا بمونین تو تاپیکم فقط از بس دلم گرفته این تاپیک زدم اگه کارایی که درحقم کرده بگم کتاب میشه هنوز دست نمیکشه 

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    

متاسفم واسه اینجور مردا

اولین عشقم شوهرم💞آخرین عشقم پسرم💞خدایاواسم تاهمیشه حفظشون کن😍آمین....کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خرکیه‌‌...میشه واسه رسیدن ب هدفم ی صلوات بفرستین🥰🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلم اندازه ی دنیا گرفت برات.. کاش میتونستم حرفی بزنم ک تسلی دلت بشه.. اما واقعا نمیدونم چی بگم... فقط معجزه شه برات ان شاء الله و هرروز شاهد روزهای پر نور زندگیت در کنار میوه دلت باشی... 😔

2728

من از هم دورهام خوشگلترم چیزی که بقیه میگن خوش برخورد کسی باور نمیکنه اینقدر مشکل دارم دیگه نمیتونم  راهی هم ندارم 

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    
متاسفم واسه اینجور مردا

مردی که تو روم بهم حرفی زد که بین اینهمه تحقیراش هیچ وقت تا برم بمیرم نمیتونم فراموش کنم خدا میدونه که نمیتونم رو زبونم بیارمش میدونم زود میمیرم 

ان شاالله خداوند درهای رحمتش رو به روت باز کنه و مشکلاتت حل بشه.

ناامیدم دیگه هیچ رحمتی برا من از تول نبود حالاهم نیست 

دلم اندازه ی دنیا گرفت برات.. کاش میتونستم حرفی بزنم ک تسلی دلت بشه.. اما واقعا نمیدونم چی بگم... فق ...

شاید قبلا یکی برام دعا میکرد خوشحال میشدم ولی الان میدونم هیچی نمیشه بدترم میشه

2738
شاید قبلا یکی برام دعا میکرد خوشحال میشدم ولی الان میدونم هیچی نمیشه بدترم میشه

ناامید نباش بعد هر سختی اسونیه... من مطمئنم معجزه ای رخ میده. بد از بدترم هست... 

ناامید نباش بعد هر سختی اسونیه... من مطمئنم معجزه ای رخ میده. بد از بدترم هست... 

معجزه برا من نیست من حتی یه دوست ندارم باهاش دردودل کنم  

ماهستیم گلم... اما بهترین شنونده و حل کننده خداست... 

خدا خدای کسایی که یه روز فکر میکردم چون بدن من حوبی میکنم زندگی من از اونا بهتر میشه اما برعکس شد