2733
2734
عنوان

فکرم درگیره

159 بازدید | 29 پست

امروز با مادرم رفتیم دختری ک یکماهه با داداشم درارتباطه دیدیم ک اگ مراحل ب خوبی پیش بره زنداداشم میشه دعوام نکنید خواهشن منع نمیکنم ولی قیافش و خندش ب دلم ننشست دندوناش فاصله داشت و کج بود صورت لاغر و سر لپا جوش جوشی دماغ دراز میدونم اخلاق مهم تره ولی درکل دارم حرص میخوزم ک کاش اگ قراره زنداداشم بشه قشنگتر بود

عاشق پسرم و باباشم😍😘

سلیقه داداشت دیگه به شما ربطی نداره زن شما که نمیخواد بشه😐

"- تلخه... "                                                        +"چی؟"                                                          "لبخندت!"                                                              +"از کی تا حالا لبخندای منو مزه مزه میکنی!؟"               -"از وقتی که نتونستم نسبت به انحنای لبات بی تفاوت باشم."

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حتما ی چیز مثبت توش هس که داداشت دوسش داره دیگ

نانای اصغرو صغری         نانای اکبرو کبری 💃💃خوشگل خوشگلااااا منممممممممممممم    یه روز یه مرده میخوره به نرده میشینه میخنده هاااار هاااار هااار بی مزم خودتی    لاهناتیای باکالاس با پرستیژ نکشینمون با این چسو بازیاتون کاثافتا     برای عاقبت بخیریم صلوات بفرس دوست عزیز💕
2738
داداسم هنوز ندیددش فقط دختره عکس فرستاد تو عکس قشنگ بود ولی امروز 😐😐

خوب پس ببین خودش کات میکنه😐😹

"- تلخه... "                                                        +"چی؟"                                                          "لبخندت!"                                                              +"از کی تا حالا لبخندای منو مزه مزه میکنی!؟"               -"از وقتی که نتونستم نسبت به انحنای لبات بی تفاوت باشم."
عمل وقتی پول باشه فقط دندوناش بد بود زیاد

کم کم درس میشه مهم اینه داداشت کنارش خوشبخت باشه حرف هموبفهمن هیچ خوشگلی توزندگی تاثیرنداره چراداره ولی طرفت باهات بسازه خوب باشه اصل کاراحترام درک شعورداشته باشه بلدباشه توجمع تو همه جاچجوررفتارکنه...چن سالشع دختره دانشجوشاغله چیه

2706