2737
2739

شوهرمن شیشه مصرف میکنه دکتر اعصاب و روانش بهم گفت حتی ترکم گنه تااخرعمر باید دارو مصرف کنه 

کسی هست که بدونه قابل درمانن یا کلا بیخیال شم

نمیدونمولی این همسایه بغلیم شیشه مصرف میکنه این اخریا خیلی حال و روزش بد شد زنش طلاق گرفت رفت..الان انقد منو عذاب میده خیلی توهم میزنه

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

درمان کنی که خییلی بهتره.شیشه نابودمیکنه از داخل میریزن بهم توهم میزنن شک میکنن من اینقدر روی این موضوع حساس بودم قبل ازدواج هزاران چیزومطالعه کردم که بتونم تشخیص بدم فوری خداکمکت کنه ایشالله 

2738

منم عموم مصرف میکنه همه چیییشو ازدست داد زنشم داره طلاق میگیره دوتادختراشم بردچون امیدی ب خوب بودنش نیست الانم معلوم نیست کجاست 😔

میشه برای حاجتم صلوات بفرستید ❤،،،   کاربرقبلیم برای چهارمین باراومدم‌🙂دیگه نترکونیدانصافا اینبارموندم باشماره وایمیل کی بیام 😩
منم عموم مصرف میکنه همه چیییشو ازدست داد زنشم داره طلاق میگیره دوتادختراشم بردچون امیدی ب خوب بودنش ...

منم اومدم خونه بابام با یه دختر بیچارگیم اینه ک ازدواج سوممه

شیشه که میکشه دو سع ساعت شنگوله پر حرف میشه مردمک چشم خیلی بزرگ میشه بعد شب اصلا نمیتونه بخوابه خوابش نمیبره بعد اگه شیشه هروز بزنه اندازه یک هفته نمیتونه بخوابه بعد یک هفته توهم میاره عقل رو از دست میده دندون هاش خراب خراب حرف زدنی هعی زبونش میگیره یه جوری میشه 

2706