2737
2739
عنوان

اینایی که مشکل مالی دارن...

| مشاهده متن کامل بحث + 3097 بازدید | 87 پست

من شوهرم سرکار میره و حقوقش بد نیست،ولی ی مشکل دیه واسمون پیش اومد ک کل پول پیش و هرچی ک واسه عروسی گرفتن جمع کرده بودیم دادیم دیه،صفر شدیم،الانم باز ی مشکل دیگه پیش اومده ک امیدوارم حل شه

✅مشکل عزیزخدای من خیلی بزرگتر از توست💪💪
آره دقیقا من چندبار اینجا از کسانیکه ذوق بچه دار شدن دارن پرسیدم دلیلشو جوابها جالب بود یکی میگفت ...

اره منم به این معتقدم 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم بعضی مورد ها رو دیدم ولی نمی تونم قضاوت کنم، مثلا ازدواج می کنند فقط واسه اینکه مردم نگند فلانی خونه ی باباش مونده 

آ قای خوب و عزیزم عمر و عزتت زیاد    الهی بدی و ذلت سر دشمنت بیاد                                    قدرت واقعی یک مرد میزان  خنده  زنی هست که کنارش زندگی می کند                                                                                

شاید اولش خوب بوده بعد تو زندگی کم اوردن یا ورشکست شدن یا هزار مشکل دیگه اخه ادم که نمیدونه اینده چی میشه ولی خب بچه رو قبول دارم اینکه طرف وضعیتش خوب نیست هی پشت سر هم بچه میاره بعدم میگه ناخواسته بوده ادم از اینا حرصش میگیره انگاری تو هزار سال پیش زندگی میکنند که هیچ وسیله جلوگیری نبوده 

2731
من شوهرم سرکار میره و حقوقش بد نیست،ولی ی مشکل دیه واسمون پیش اومد ک کل پول پیش و هرچی ک واسه عروسی ...

ان شالله حل بشه برات دعا می کنم عزیزم

آ قای خوب و عزیزم عمر و عزتت زیاد    الهی بدی و ذلت سر دشمنت بیاد                                    قدرت واقعی یک مرد میزان  خنده  زنی هست که کنارش زندگی می کند                                                                                
خواهر من اللن در خدمت شمام با 27 سال سن. فقط دارم ب خواستگارای بی پول نه میگم مادرم میگه پولدار میر ...

خودت شاغلی؟ اخه الان زمونه ای نیس که زن کار نکنه‌ زن و مرد بایددد در کنار هم فعالیت کنن. بچه هم نیارن. بهتر از تنهایی و مجرد موندن هست. ازدواج یجور بیمه شدن برای دوران میانسالی هست 😔

‌خوب الان ۹۰ درصد جوونا آس و پاسن نمیشه که ازدواج نکردن. الانم خود به خود سن ازدواج بالا رفته آمارش ...

چرا میگید نمیشه ازدواج نکرد؟ 

به نظرتون تجرد بدتر از بدبخت کردن یکی دیگه و شب و روز استرس و غصه داری برای خودت و همسرت و بچتونه؟ 

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
2738

میدونی عزیزم این حرف هایی رو که خود شما داری میزنی تا زمانیه که عاشق نشدی یا شریک زندگیت هنوز سراغت نیومده ، چون خیلی ها رو میشناسم که ادعاشون گوش فلک رو کر میکرد که کمتر از میلیاردر یا کارخانه دار محاله شوهر کنم ، الان شوهرشون بیکاره ، با یه پراید گاهی تو اسنپ کار میکنه خودشم در به در بازاریابی میکنه،،،،اینا همگی بر میگرده به قسمت دهن آدم بسته میشه

بعضی ها واقعا دست خودشون نیست من بشخصه با زور فحش خاهرو مادرم رفتم انقدر فشار گذاشتن روم هی گفتن ترشیده هی گفتن چقدر قراره سر سفره ما باشی هی گفتن ما دانشگاه فرستادیم لیسانس شدی بذو چندتیکه هم جهاربدیم ازما تموم شی.همه ازسر دلخوشی بله نمیدن. خاهر

آره دقیقا من چندبار اینجا از کسانیکه ذوق بچه دار شدن دارن پرسیدم دلیلشو جوابها جالب بود یکی میگفت ...

اره چون ازدواج میکنن و دوس دارن سریع بچه داشته باشن من خودم عاشق بچم ولی ولی چون خودم تو سختی بزرگ شدم اصلا دوس ندارم یکی مث من شه 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
ولی ی چیزی بگم, من شوهرمو کاملاعاقلانه انتخاب کردم نه احساسی, اون زمان برام اخلاق و رفتار و درک متقا ...

و تو دوره های مختلف زمانی ک ما ازدواج کردیم انقدر بحث اقتصاد مطرح نبود خونه خریدن راحت بود زندگیا آسون بود ولی الان قضیه فرق داره دخترا فقط دنبال ی کسی هستن ک پولدار باشه خونه و ماشینم حتما داشته باشع

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

الان شاید از هر ۱۰ تا جوون ۲ یا نهایت ۳ تاش وضعش متوووسط تاکید میکنم متوسط باشه ، جامعه الان وضعش خرابه ، سن ازدواج بالا رفته ، نه خانواده پسر میتونن ب پسر کمک کنن نه خانواده دختر قدرت خرید جهیزیه رو دارن ، اگه قرار بر وضع خوب باشه که همه تا اخر عمر مجرد و بعدم نسلمون منقرض میشه ، جامعه روز ب روز بهتر نمیشه که هیچ بدترم میشه ، خیلیام اولش وضعشون خوبه ولی یهو ورشکست میشن 

مربی بدنسازی ام 💪 برنامه چربی سوزی و عضله سازی با هزینه کم میدم 😊
2706