2733
2734
عنوان

تا حالا به بچه هاتون شیر شتر دادین؟

3184 بازدید | 46 پست

سلام.پسرم ۱۹ ماهشه و سابقه رفلاکس داره میتون شیر شتر براش جایگزین کنم؟چاق کننده است یا لاغر کننده؟

من یه حس عاشقانه در تو..                                                                تو یه عشق جاودانه در من...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کاش عنوان تاپیکمو مینوشتم خواهر شوهر و شیر شتر!!

من یه حس عاشقانه در تو..                                                                تو یه عشق جاودانه در من...
من دادم ولی نه به خاطر رفلاکس، چاق هم میکنه ولی خیلی بو میده با عسل قاطی کن با سرنگ یا شیشه بهش بده

خدا خیرت بده بلاخره یکی پیدا شد جواب بده😐

خب عزیزم بچت چند ماهه بود که دادی بهش؟؟باید بجوشونمش؟چاقش هم کرد؟

2738
ای بابا خوب خیلی مورد خاصیه کسی جوابی نداره. منم ندادم نمیدونمم چاق میکنه یا نه 

راست میگی هاااا چرا به ذهن خودم نرسید😅😅🤣🤣

خدا خیرت بده بلاخره یکی پیدا شد جواب بده😐 خب عزیزم بچت چند ماهه بود که دادی بهش؟؟باید بجوشونمش؟چاق ...

دو ساله بود به مدت چهار ماه هر روز یه لیوان میدادم، نه نمیجوشوندم، به یه مغازه از یه هفته قبل سفارش میدادم مخصوص از شمال میاورد. آره چاق کرد فقط بدخور بود

دو ساله بود به مدت چهار ماه هر روز یه لیوان میدادم، نه نمیجوشوندم، به یه مغازه از یه هفته قبل سفارش ...

تو گوارشش مشکلی پیش نیومد؟اسهال یا یبوست؟آخه پسرم سابقه رفلاکس داره ۴ ماهه از شیر گرفتمش و چون حساسیت داره هیچ شیری بهش ندادم شیر خشک دادم رفلاکسش برگشت دیگه ندادم.امشب یکی تو نی نی سایت بهم شیر شتر رو پیشنهاد داد خاستم ببینم چجوریه و واسه رشد قد و وزن خوبه؟

شیر شتر خیلی سنگینه فقط درهمین حد میدونم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
شیر بز یاگوسفندم هم خوبه

فک میکنم پروتیینش شبیه پروتیین گاو باشه

شیر شتر خیلی سنگینه فقط درهمین حد میدونم

ازچه نظر؟؟تو نت سرچ کردم نوشته بود هضمش راحت تر از شیر گاوه

2706