2737
2739
عنوان

بی بی چک هم زدم ولی منفی شد،

116 بازدید | 17 پست

با امروز 4 روزه عقب انداختم بازم صبر کنم بعد بی بی چک بزنم، یعنی زود بوده بی بی زدم

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن

ی هفته باید صبر کنی دخترخوب.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه باشه مطمین باش مثبت میشه

اخه شنیدم یه عده که باردار بودن و بی بی زدن منفی بوده ولی بعده یه مدت آزمایش دادن باردار بودن

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن
استرس داری ازمایش خون بده

اره خیلی استرس دارم عزیزم ماله همینه یعنی

ی هفته باید صبر کنی دخترخوب.

اخه با بدبختی بی بی جور کردیم داروخانه گفت از همون لحظه که اقدام میکتید برای بارداری میتونید بی بی بزنید

2738
اخه با بدبختی بی بی جور کردیم داروخانه گفت از همون لحظه که اقدام میکتید برای بارداری میتونید بی بی ب ...

بعد ی هفته مشخص میشه. اونم تازه هاله ی کم رنگ مال من که اینجوربود.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
خود استرس هم گاهی باعث میشه پریود عقب یا جلو بشه

اهان ممنون توکل بخدا باز صبر میکنم درد پریود دارم زیر دلم ولی نمیشم

بعد ی هفته مشخص میشه. اونم تازه هاله ی کم رنگ مال من که اینجوربود.

ممنون که جواب دادی گلم

اهان ممنون توکل بخدا باز صبر میکنم درد پریود دارم زیر دلم ولی نمیشم

انشالله حامله باشی. منم این علائم داشتم منتظر پریودی درادی پریودی....

2706