2733
2734
عنوان

آخه سابقه داره!!

182 بازدید | 14 پست

سلام مامانای عزیز.پسرم ۱۹ ماهشه رفلاکس پنهان داشت و به پروتین گاوی هم حساسیت داشت البته فقط مدفوعش موکوس دار میشد ولی رگه خونی من هیچوقت ندیدم.۱۵ ماهگی از شیر گرفتمش که خداروشکر رفلاکسش خییییلیییی خوب شده فقط موندم الان چه شیری بهش بدم؟اصلا لازم هست هنو بهش شیر بدم یا نه؟،تو این ۴ ماه ک از شیر گرفتمش نه شیر گاو دادم بهش نه شیر خشک میخوره.قدش خیلی خوب رشد نکرده میگم نکنه بخاطر اینه که هیچ شیری نمیخوره.

آیا کسی تجربه ایی داره؟

من یه حس عاشقانه در تو..                                                                تو یه عشق جاودانه در من...

واینکه کی میتونم بهش شیر گاو بدم آخه سابقه رفلاکس داره

من یه حس عاشقانه در تو..                                                                تو یه عشق جاودانه در من...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شیرگاومیش بده

پروتیینش با شیر گاو فرق میکنه؟؟

وزن دهیش خوبه؟واسه رشد قد هم خوبه؟؟شما تجربه داشتین و استفاده کردین؟

پروتیینش با شیر گاو فرق میکنه؟؟ وزن دهیش خوبه؟واسه رشد قد هم خوبه؟؟شما تجربه داشتین و استفاده کردین ...

نخیر متاسفانه 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
شیر بهش بده اگه شیر شتر بده رفلاکس نداره

شیر شتر رفلاکسش رو تشدید نمیکنه؟

2738
نخیرتون واسه چی بود؟؟🤔

تجربه ندارم فعلا باردارم اصلا شیر نمی خورم 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
چرا بهش شیر خشک ندادی  معمولا واس بچه کوچیک شیر گاوو باعث کم خونی فقر اهن میشه حتما برو دکتر ت ...

مطمعنی؟؟پسر خواهر شوهرم تا یکسالگی کمبود وزن‌شدید داشت ولی از وقتیکه بهش شیر گاو میده هم وزنش هم قدش حیییلییی خوب رشد کرده روزی حداقل نیم کیلو شیر گاو میخوره!اونم ۲۰ ماهشه

آهان.موندم بخدا چیکار کنم؟؟وقتی به این فک میکنم ک پسرم ۴ ماهه هیچ شیری نخورده یجوری میشم ولی آزمایش‌کلسیمش خوب بود خداروشکر ولی نمیدونم چرا قدش خوب رشد نکرده

چرا شیر نمیخوری؟

2706