2733
2734
عنوان

یه چی ازم دفع شد

488 بازدید | 13 پست

امروز یه چیز گرد و زرد.   ژله ای مانند ازم دفع شد.     نمیدونم عفونت بود یا کیست.     آخه ماه قبل با داروهای بارداری کیست آورده بودم.     کسی تجربه ای داره! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عفونته

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2731
منم ترشهات قهوی سیاه دارم خیلی حس بدی نمیدونم چی 

یه نخود زاج رو حرارت بدید پف می‌کنه و دیگه واکنش نداره بعد بکوبید لایه قاشق غذاخوری روغن زیتون اصل و یه قاشق عسل اصل مخلوط و تزریق واژینال کنید تا چند شب انجام بدید همش دفع میشه هرشب تازه درست کنید

2738
یه نخود زاج رو حرارت بدید پف می‌کنه و دیگه واکنش نداره بعد بکوبید لایه قاشق غذاخوری روغن زیتون اصل و ...

همین کار کردم بعد پری فقط روغن حیوانی زدم نبات گذاشتم خوب نشدم البته دیروز امپول ازاد سازی زدم شاید مال اون باشه 

برای باردار شدن من یک صلوات بفرست دوست خوب شاید گره کار منم باز شد 🤗 🤗 
همین کار کردم بعد پری فقط روغن حیوانی زدم نبات گذاشتم خوب نشدم البته دیروز امپول ازاد سازی زدم شاید ...

اگه میخواید کیستتون آب شه فقط سیاهدونه و عسل ناشتا و بادکش گرم تخمدان چهار ده روز محاله نره زاج برای عفونت هست و بهتره پنج روز قبل پریود انجام سه که با قاعدگی دفع سه بره

همین کار کردم بعد پری فقط روغن حیوانی زدم نبات گذاشتم خوب نشدم البته دیروز امپول ازاد سازی زدم شاید ...

نبات با زاج فرق داره تبلت گرم می‌کنه ولی زاج خاصیت مکش و کندن عفونت و فیبرومت رو داره

نبات با زاج فرق داره تبلت گرم می‌کنه ولی زاج خاصیت مکش و کندن عفونت و فیبرومت رو داره

خوب همون زاج استفاده کردم من ترشهات تخمک گذاریم اینجوری همیشه پاک نیست مثل تخم مرغ که میگن همیشه قهوه ای الان که خون سیاه داره تا حلا سنو نگفت کیست داری

برای باردار شدن من یک صلوات بفرست دوست خوب شاید گره کار منم باز شد 🤗 🤗 
خوب همون زاج استفاده کردم من ترشهات تخمک گذاریم اینجوری همیشه پاک نیست مثل تخم مرغ که میگن همیشه قهو ...

همه مامان بشیم.

خوردن ناشتا دوسین(عسل+سیاه دونه)

خرمارو با دوسه ق غ خ زیتون تفت بدید نرم شد باسیاهدونه قاطی کنید و یه قاشق یه قاشق جداکنید و تو پودر انواع مغزیجات بغلطونید و بزارید یخچال هرشب یه دونه بخورید

خوردن دمنوش پونه کوهی+آویشن+پنیرک

دمنوش دارچین و زنجبیل

ماساژ شکم باروغن سیاهدونه

بستن شکم با شال گرم
خوردن عرق کاسنی یه فنجان و یه پیاز خام هرروز
همه موارد رو هردوخانم و آقا باید بخورن فقط خانوم از اول پریود تا بیستم بخورن که اگه باردارشدن باشن سقط نشه.  باردار میشید این روش رو هرکی انجام داده شده حتی شده منتظر بیست ساله بوده و باردار شده ولی دینی به گردن میمونه که به هرچی تونستید این راه رو بگید تا همه مادر سن

خوب همون زاج استفاده کردم من ترشهات تخمک گذاریم اینجوری همیشه پاک نیست مثل تخم مرغ که میگن همیشه قهو ...

مواظب باشید چون نشون میده رحمتون در حال سرد شدنه و این ها باعث چسبندگی میشه اگه کامل دفع نشه احتمال خیلی زیاد از سردی ورم رحم گرفتید دوسین و خرماسیاهدونه رو انجام بدید و پریود حمام نکنید به هیچ وجه تا ببینید دوباره نرمال میشه بدنتون ولی بی توجهی به این موارد شک نکنید نتیجه خوبی نخواهد داشت من خودم اینطوری بودم وبعدها آندومتریوز ایجاد شد واسم. که بعد رعایت دارم درست میشم