2737
2739

مثلا شما اگر باشین، دکترا داشتن خواستگار تو رشته های غیرپزشکی رو خیلی امتیاز محسوب می کنین؟؟ یا اگر کسی شغل خوبی داشته باشه ولی دیپلم باشه راحت ردش می کنین؟؟ ینی مثلا اگر برای کسی خواستگار بیاد که دکترا داره و کارمنده بهش می گید شرایطش عالیه و حتما قبول کن؟ ؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دکترا داشته باشه شعور نداشته باشه به چه درد میخوره

اون دیگه دکترای بیشعوری رو داره

حرفتون رو قبول دارم

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.
2738

خیلی شرایط خودتم مهمه. مثلا تو دکتر باشی اون دیپلم خیلی سخته خب

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

عزیزم من مدرکم فوق لیسانس و شوهرم دیپلم بود ولی کارش خوب بود و قبول کردم و راضیم و در مقابل دوستم مدرکش فوق لیسلنس و شوهرشم فوق لیسانس ولی از ازدواجش ناراضیه چون شوهرش شغلی به اون صورت نداشت( در ضمن مدرک اصلا اصلا شعور نمیاره) 

من لیسانسم. 

خب لیسانس و دیپلم باز معقوله... در کل ببین کدوم بهتره از جهت اخلاق و خانواده و ..

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
2706