2733
2734

چندروز از موعد گذشته بووود؟

من دوفاستون خوردم ۹روزه قطع کردم پری نیومده

اقدام داشتم علائمم دارم ولی صبح بی بی زدن نشون نداد

امروزم موعد پریودم بود

تمام شک من به معجزه، باتو محکم تر از باور شده🤰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هفته ۱۸ قبلش همه اش منفی بود    

تا18هفته منفی بودددد؟؟؟

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )
2738

من ۸روز بعد موعود آز دادم روزه موعودم نشون میده

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
بی بی چک کی نشون داد؟

بی بی نزدم گلم چون تو اقدام نبودم فک کردم از عفونته تاخیره پریودم ب دکتر گفتم از نوشت انجام دادم بتا ۱۵۰۰بودش 

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
بیبی چک آره منفی نشون می داد نمیدونم چرا

ازمایش چی ؟اونم نشون نمیداد

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )
برا من ی روز مونده ب موعدم مثبت شد...ازمایش عدعد بتاش احتمالا خیلی پایین باشه ...ی چن روز صبرکن دیگ& ...

باشه صبر میکنم

تمام شک من به معجزه، باتو محکم تر از باور شده🤰
2706