2733
2739
عنوان

چه جوری به همسرم بگم اصن چیکار کنم؟

360 بازدید | 12 پست

خانوما بیاین کمک

من ۴سال هستش که چیززی نگفتم راجع به زدوانزالی همسرم چون هیچ وقت نخواستم ناراحتش کنم یا اعتماد به نفسشو بیارم پایین یا سرد شه رابطمون برای همین هیچ وقت به روی خودمم نیوردم این مشکلو اما دلم میخواد یه جوری بگم ک برای درمان اقدام کنه اما واقعا نمیدونم چ جوری

این مردا خیلی بیشعورن یا خودشونو میزنن به بیشعوری یعنی خودش تو این چهارسال نفهمیده شمارو هم باید ار ...

ارضا میکنه تایم رابطمون کمه و اینکه همسرمه ها عزیززم کمی قشنگ تر ادم صحبت کنه فکرکنم بهتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دوست عزیز ۴ سال صبر کردی؟ واقعا نباید خجالت بکشی یا اینکه احساس کنی همسرت ناراحت میشه پس ناراحتی شما چی میشه؟ دوستانه به همسرتون بگید و زمانی باشه که اصلا تووی رخت خواب نیستین یا بعد از رابطه. خیلی عادی بگید نه خجالت بکشید نه خجالت زدش کنید موضوع مهمیه . منم به همسرم گفتم چاره ای پیدا کردیم واسش

ینی تو چن دیقه؟ خب تو ۴ سال باید کنترلش دستش باشه دیگ 

ببین توی رابطه کامل ینی باز ترش بخوام بکنم توی جماعمون فکر کنم۱۰ثانیه بشه وگرنه مثلا اول من ارگاسم میشم بعد خودش اما خودش خیلی سریعه دیگه

2738
ببین توی رابطه کامل ینی باز ترش بخوام بکنم توی جماعمون فکر کنم۱۰ثانیه بشه وگرنه مثلا اول من ارگاسم م ...

۱۰ ثانیه؟ 

ببخشید ولی اصلا میره تو ک بخاد ارصا بشه 

وای خیلی بده ک 

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
۱۰ ثانیه؟  ببخشید ولی اصلا میره تو ک بخاد ارصا بشه  وای خیلی بده ک

خب منم مشکلم همینه دیگه بعضی وققتا ک نه کلا چندوقتیه رو مخمه دیگه اینکه هنو اتفاقی نشده میشه.اصن تایم طبیعیش چقدره واقعا؟؟؟