2737
2734
عنوان

تی آر ایکس

630 بازدید | 18 پست

سلام

کسی اینجا ورزش تی آر ایکس انجام میده؟

من یکمی بالاتنم از پایین تنم بزرگ تره بازوهام و چربی های پشت کمرم و پهلوهام نسبت به بدنم زیاده اونا آب میشن با این ورزش؟ بازوهامو بزرگ تر نمیکنه؟؟ 

بیشتر رو بازو اثر داره عزیزم ولی در عوض پایین تنه رو هم بزرگ میکنه

میزنم گیتار و میخونم🎻🎶میزنی زار و میدونی💔من اینجوری خالی میشم🎶تو اینجوری نمیتونی💔 میرم توو ماشین و فقط💔با یه موزیک دادمیزنم🎶 میرم ولی یادت نره💔برنده ی بازی منم✌ برو و دوراتوبزن😏🎶میرم و دور نمیزنم💔 برو و غراتو بزن🎶میرم و غر نمیزنم💔 میرم و کل این تنم🎶 پُره از زخمِ توئه💔 دل من پَر پَره اما🎶میرم و غنچه میزنم💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نرفتم فقط دیدم  حس میکنم از پسش برنمیام خیلی سخته

اولش خیلی سخته ب بعد خوب میشی

میزنم گیتار و میخونم🎻🎶میزنی زار و میدونی💔من اینجوری خالی میشم🎶تو اینجوری نمیتونی💔 میرم توو ماشین و فقط💔با یه موزیک دادمیزنم🎶 میرم ولی یادت نره💔برنده ی بازی منم✌ برو و دوراتوبزن😏🎶میرم و دور نمیزنم💔 برو و غراتو بزن🎶میرم و غر نمیزنم💔 میرم و کل این تنم🎶 پُره از زخمِ توئه💔 دل من پَر پَره اما🎶میرم و غنچه میزنم💔
2731

من trx کارمیکنم بالاتنت اگ چاقه آب میشه بشرط تغذیه. بیشترجنبه ی کششی و فرمدهی داره. تندتندآب بخور.بلافاصله بعدازتمرین پروتئین بخور مث لوبیاچیتی سیب زمینی تخم مرغ شیر و...

♡Bir teck sěn aşkim♡
پس یعنی بازوهام بزرگتر میشه؟ :(( 

اگ پایین تنه کار کنی اونام خوب میشن ولی خب چون اسکات ک بزنی هم باید بندارو بادست بگیر بازهات سفت میشه چربی هاش اب میشه

2738

من دوناه رفتم کلاسشو شهریش گرون بود بچه ها شما چقد میدید شهریه من الان خودشو خریدم تو خونه وصل کردم

اگ پایین تنه کار کنی اونام خوب میشن ولی خب چون اسکات ک بزنی هم باید بندارو بادست بگیر بازهات سفت میش ...

آها پس خوبه چون تازه کلاسشو شروع کردم نمیخام بالاتنم گنده تر شه

😱 من دوماه رفتم ۷۵ دیدم زیاده خودشو خریدم ۵۷۰بود بعد یماه شد ۴۵۰ مارک اصلش تو هم دو سه ماه برو همه ...

تو خونه حسش نمیاد باشگاه بیشتر انگیزه میده ، تو چقد نتیجه گرفتی عزیزم ازش؟

2706