2733
2734
عنوان

انقدر ظرف واسه جهیزیه خوبه ؟

902 بازدید | 30 پست

مهم برام از هرچی دارم استفاده کنم 

سرویس پذیرایی کریستال خریدم ، ۱۸ نفره 

سرویس ارکوپال ایرانی ، ۱۸ نفره ، واسه مهمونی های با دوستانمون 

یه سرویس ۱۲ نفره خریدم چینی ، می خوام یه ۶ نفره دیگه هم بخرم،  بشه ۱۸ نفره واسه خانواده و فامیل

قاشق چنگال ۲۴ نفره خریدم،  ۳ دستم لیوان 

به جز دم دستی،  یه سری ظرف واسه مرغ و ... هم می خوام بخرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبه بعد ازدواجم کم کم اضافه میکنی .

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2731

توشهر ما خیلی بیشتر میدن ولی فک کنم خوب باشه

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
2738

خبن اما اینارو چن خریدی

دیدم همه نوشتم گفتم منم بنویسم شاید معجزه شدو اونموقع ک تاریخ 1399/9/9شد حامله باشم و بچم سه ماهش باشه خداجونم خیلی ممنونم از داده هاو نداده هات اما تروخدا منو لایق مادر شدن ببینو نزار بیشتر از این حسرتشو بکشم😢😳😳 خدایا حافظ عزیزانم باش😍😍همسر جانم زیر سایه ات خوشبخت ترین بانوی جهانمممم😍😍😍
پارچ و لیوان ست هم بگیر برا سره سفرت با سرویس چای خوری والسلام  

همه این سرویس هایی که خریده فنجون و قندون و قوری و شکرپاش و... داره

چرا بابد سرویس چای خوری جدا هم خریده بشه؟

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
2706