2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
با اب و جوش شیرین یه خمیر درست کن بیست دیقه بذا بمونه رو صورتت بعدش ابرسان بزن و بخار بده ب صورتت

بخور مرحله اوله ها

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

قابلمه رو آب بریز چند تا گل سرخ جوشید از رو گاز بردار یه پتو بنداز رو سرت بخور قابلمه بخور ب صورتا قبل بخور صورتت را کامل بشورآ ،بعد بخور کرم اسکراپ بخر کامل بمال تا جذب شه بعد بشور کرم لایه بردار ذغال بخر بمال بهعد یه ربع از صورتت بکنش بعد صورتت رو بشور مرطوب کننده بزن پایاااان

خانما بیاین اینجا با کمترین قیمت بهترین محصولات درمانی وگیاهی برای خودتون تهیه کنید روغن هسته ی انار با کیفیت عالی واسه لایه برداری وصابون زغال وزردچوبه ش عالیه @organic_teb78

2738
قابلمه رو آب بریز چند تا گل سرخ جوشید از رو گاز بردار یه پتو بنداز رو سرت بخور قابلمه بخور ب صورتا ق ...

فقط تو اب چندتا گل خشک محمدی بریزم؟

و اینکه چقدر بخوربدم؟

و هر چند وقت یکبار تکرار کنم؟

2706