2733
2734
عنوان

عروسیم نزدیکه..بیاین

262 بازدید | 28 پست

سلام دوستای خوبم.دوهفته دیگه عروسیمه..خیلی استرس دارم و نگرانم. هم خوشحالم هم استرس دارم.از شروع زندگی میترسم...

تجربیات مردم رو میخونم میترسم...میگم نکنه برای منم این چیزا پیش بیاد... چی میشه که مردم عوض میشن؟

تروخدا حرفی نکته ای نصیحتی برای شروع زندگی دارین بهم بگین تا دلم قرص بشه...خانومایی که ازدواج و زندگی زناشویی موفقی داشتین بهم چند تا نکته یادبدین..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بسلامتی 

تو زندگیت اول مث دوتا دوست باشید 

هیچوقتم سر بقیه با شوهرت دعوا نکن

هرموقعم از در اومد لبخند رو لبت باشه همین

چون‌اگه اخمو باشی دلش میگیره ک ای بابا باید برم‌تو غمکده

ببینمت تو رو 🥴                                                               دیدمت برو 😒
2738

استرس نداشته باش فقط توزندگی بایدصبورباشی فقط صبر.همه ی این چیزایی ک میخونی تواینجابراهمه پیش میادمهم اینه ک بتونی بامشکلاتت کناربیای.هیچوقتم هیچی اززندگیت جلوکسی نگو

احترامش رو نگهدار و این که هروقت از چیزی ناراحت شدی بشین باهاش حرف بزن بگو تو دلت نگه ندار من راز این که تا حالا دعوا نکردیم رو همین میدونم

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
با شوهرموخانوادش چجوری باشم؟ چه سیاست هایی داشته باشم؟

از بدی های شوهرت ب خانوادت نگو

از بدی های خانوادتم ب شوهرت نگو

بدی های مامانش وخواهراشم ب شوهرت نگو😁همیشه طرفشون باش حتی  ب سوری

/:     ‌
سخت نگیر باید بگذری از خیلی چیزا حرفا 

یکی از بزرگترین مشکلاتم همینه... زوووود جوش میارمو ناراحت میشم حرص میخورم.چرا اینوگفت چرا اینکارکرد؟ منظورش ازین حرف چی بود؟ دختر داییت منظورش ازفلان حرکت چی بود؟

از بدی های شوهرت ب خانوادت نگو از بدی های خانوادتم ب شوهرت نگو بدی های مامانش وخواهراشم ب شوهرت نگ ...

دو سه باری گفتم.... سعی میکنم دیگه نگم. امیدوارم اون چندبار از خاطرش برن...😞😞😞😞

2706