2733
2739
مثل نی نی یار شدن که😂😂😂😂😂

😂😂😂والا یه اسم پیدا کردن یه یار چسبوندن پشتش چیه این اسما قلی یار ،نقی یار ،تقی یار 😂😂😂

انسان خوبی باش*ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران هدر نده🌹با افتخار یه شیرازیِ تحصیلکرده  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

استارتر همون پارسا تصویب شد

همین قشنگه بزار رو پسرت

ان شاءالله خوشبخت و خوش روزی و صحیح و سالم و صالح زندگی کنه زیر سایه پدر و مادرش

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.
2731

عزیزم ی اسمی بزار ک خودتو شوهرت دوس دارین

ی اسمی ام انتخاب کن اجق وجق نباشه یکی از فامیلای ما اسم پسرشو گذاشت کارن

الان هجده سالشه ب همه میگه اسمم امیرعلی هستش

تو مدرسه مسخره میکردن اسمشو

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2738
😂😂😂والا یه اسم پیدا کردن یه یار چسبوندن پشتش چیه این اسما قلی یار ،نقی یار ،تقی یار 😂😂😂

منم خوشم نمیاد.یه خورده اسمای لوسی هستن به نظرم

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.
جدی؟؟؟الان کارن که خیلی زیاد شده.جا واسه مسخره کردن نداره داره؟🙁

بهش میگن سوسول و دختر خانوم😄

منم دوس ندارم این اسمو🙄

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
عزیزم ی اسمی بزار ک خودتو شوهرت دوس دارین ی اسمی ام انتخاب کن اجق وجق نباشه یکی از فامیلای ما اسم پ ...

دختر دایی من خیلی پرمدعا و افاده ای هست از قبل از ازداوج شرط کرده بود با فامیل که کسی اسم پسرشو کارن نذاره چون این میمون میخواست بذاره 😒😒😒😒

انسان خوبی باش*ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران هدر نده🌹با افتخار یه شیرازیِ تحصیلکرده  
دختر دایی من خیلی پرمدعا و افاده ای هست از قبل از ازداوج شرط کرده بود با فامیل که کسی اسم پسرشو کارن ...

شرط ازدواج؟

وا ب اون چ شاید یکی میخاد بزاره😐

2706