2733
2739

خیلی خسته کننده اس باید هرروز ناهار بزاری براشون خوشم نمیاد تنبلم خودتونید 

درسته غذای شامو میذارم ولی اگه دغدغه ناهارشو نداشتم شام یچیز سبک میذاشتم  چون خودمم غذا خور نیستم زیاد الان دوستامو اطرافیانم سرکارشوهرشون غذا میدن فقط منم اینجوری شنا چیکار میکنید براشون باید ناهار درست کنید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من برام عادی شده دیگه ده ساله کارم همینه

مشکلی ندارم باهاش

خداروشکر همسرمم بدغذانیست هرچی بزارم براش میبره حتی املت و تخم مرغ ساده وسوپ!

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2728
2738

آره منم باید ناهار واس شوهرم بذارم ببره ولی خب شوهر من غذای برنجی و اینا نمیبره برنامه غذایی تنظیم کردم واسش هر روزی ی مدل ساندویچ خونگی 😊☺

خیلیم راضیه 😍😍

یا امّ البَنـینْ😢سالروز وفات شما تیکر میزنم تا زمانے کہ جوابمو بدے بہ حقِّ عبّـاسٺ🙏 میدونم دست رد ب سینم نمیزنے بہ حرمَٺ حُسَینٺ❤️ 🥀🥀🥀 تا حالا دیدے انگشتت رو بذارے کف دست نوزاد،چطورے محکم انگشتت رو میگیره!الـــــهے 6ماهـــــہ اَباعَبداللّه دستت رو همونجورے بگیره🙏❤️

واااا خب غذای شامو‌میخوای بزاری براش زورت میاد؟خب در عوض ناهار نمیاد داری یه وعده غذا درس میکنی دیگه مامان من که هرروز صبا پا میشع واس داداشم غذا درس میکنه غذای شبم‌نمیزاره براش چون برنجش مونده میشه یه موقع مامانم نباشه من درس میکنم واس داداشم

خدایا شکرت
من برام عادی شده دیگه ده ساله کارم همینه مشکلی ندارم باهاش خداروشکر همسرمم بدغذانیست هرچی بزارم بر ...

جدی میگی? من همسرم تخم مرغ و املت و فقط صبحونه میدونه 😂 سوپ هم که پیش غذاست😂😂

2706