2737
2734

خیلی خونم شلوغه ونامرتبه.منمن تمیزمکنم اماچیدمان بلدنیستم مثلا کتاب هاموبلدنیستم قشنگ بچینم یاکابینتهام شلوغه.حالادارم ازهمسایمون یکم یادمگیرم اماکلاشلختم.کلی لباس دارم امابخودم توخونه نمیرسم.پیجهای اینستامبینم افسرده میشم.چکارمکنندتمیزومرتبن

خدای مهربونم شکرت که همیشه بامن هستی … ممتاسفم ,منوببخش ,متشکرم,دوست دارم

راهکاراشو از اینستا ببین خیلی جالبه تو عمرم ندیده بودم با بطری اب جاکفشی درست کنن

بیایید متحد شیم برای اونایی که تو اینستا هرزگی تبلیغ میکنن گزارش بزنیم نسلشون منقرض بشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اتاق‌منم‌خیلی شلخته شده‌بود‌‌امروز‌مرتب‌کزدم‌میخواستم‌عکس‌بزارم

اگ‌مرتبه ک هیج‌اگ‌نیست‌‌‌پینهاد‌بدن

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  

من قبل بچه کشوا مرتب بودن الان همه رو میریزه بهم ظرفامم از کابینت میاره تو حال

هیچوقت کسی را قضاوت نکنید،سرنوشت اونقدر دنبالتون میکنه،تا تو یه کوچه بن بست شمارو توی همون شرایط قرار بده
2738

والا منم تقریبا مثلا شما هستم خیلی شلخته نیستم ولی مرتب هم نیستم حوصله مرتب کردن لباسام تو کمد ندارم ظرفام خیلی حوصله ندارم مرتب بچیم ولی از نظر لباس پوشیدن ب خودم خیلی میرسم تو خونه لباس تکراری نمیپوشم بیرونم برم همین جورمثلا ی لباس چند روز پشت سرم نمیپوشم تغییر میدم

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
والا منم تقریبا مثلا شما هستم خیلی شلخته نیستم ولی مرتب هم نیستم حوصله مرتب کردن لباسام تو کمد ندارم ...

خوشبحالت من اصلا تو انتخاب لباس سلیقه ندارم بیشتر مواقع لباس میگیرم زنداداشم میگه چشم بازارو در آوردی😕

مجبورم به شوهرم بگم برام انتخاب کنه😕

واسه نظم تو کابینت هات راف بخر قشنگ وسایلت بچین لیوان هات ی جا بشقاب ها یه جا واسه کتاباتم شلف بگیر کتابخانه اش بکن چندتا گلدون کوچولو هم بگیر بزا آشپزخونت روحیه میگیری مرتب یاشی

2706