2733
2734
عنوان

دیگه از بارداری خسته شدم😑

2857 بازدید | 68 پست

با این که هنوز اول راهم...

همش به این فکر میکنم زودترین زمانی که میشه بچه رو بدنیا آورد کیه...شمام مثل منین...؟!!

همش میخوام خودمو سرگرم کنم یادم بره بارداریمو...چقد دیر میگذره😔😑

وای خیییلی منم خسته ام و بیشتر نگران😥

تا کی میخواییم باعث مرگ هموطنامون بشیم با بیرون رفتنای غیر ضروریمون 😭 حق الناس به گردنمونه اگه تو این شرایط رعایت بهداشتو نکنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما ان تي جنسيتو بهتون درست گف

به من درست نگفت

تا کی میخواییم باعث مرگ هموطنامون بشیم با بیرون رفتنای غیر ضروریمون 😭 حق الناس به گردنمونه اگه تو این شرایط رعایت بهداشتو نکنیم
2738
منم همش میگم انشالله ب دنیا بیاد  سالم و صحیح بغلش کنم ، بدم اینکه شبا خوابم سنگینه همش استرس ا ...

وای خدا من از سالم نبودنش نگرانم وگرنه شرایط بدنیم برام مهم نیس زود میگذره

😂😂😂😂

منم همینطور بودم

تا وقتی که بقیه توجیهم کردند که وقتی به دنیا میاد انقدر خستت میکنه که آرزو میکنی برگرده سر جاش😁

دیگه از اون به بعد، از دنیا اومدنش بیشتر میترسم!ترجیح میدم حوصلم سر بره و از بارداری خسته باشم!

منم هميتطورم .استرسشم خيلي مضخرفه  من وسواسم دارم فكركنم

من هیچ مشکلی ندارم فقط وقتی به لباسا و وسایلش نگاه میکنم میبینم هنوز کلی مونده تا بدنیا بیاد و باید چهار ماه دیگه انتظار بکشم اعصابم خورد میشه😑

من فقط مشکلم خوابیدن و مدل دراز کشیدنه چون مارپیچی دراز میکشیدم..کج و کوله.الان با بچه تو شکم نمیشه ...

اره منم دقیقا همینطوره حالا جدیدا هم طاق باز میخوابم ، بیچاره شوهرم هی شبا بیدارم میکنه ک درست بخواب اونم آرامش نداره

2706