2733
2739
عنوان

یعنی به خاطر عکس بد ترغیب به ازدواج با من شد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1325 بازدید | 64 پست

حالا چه ربطی به اون عکس داشت ؟

حداقل به همون یکبار که دیدتت اشاره میکردی...😅

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

موندم تو این ۳ سال چرا چیزی نگفت

بعد اون سوتی عکس اونطوری و گذشت یکسال که فهمید خواهرم ازدواج کرده و دونستن سنمون و البته ما زنگ زدیم پرسش سوال کامپیوتری 

بعد چند ماه زنگ دوباره ی ما و سوال کامپیوتری اینا رو مطرح کرد 

فازش چیه

❤سردار سلیمانی و مدافعان حرم ❤ عشق ظلم ستیزان. کاش مثل شما باشم سردار جان🌹
2740

خب حالا جواب خواستگاری چیه😁

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
یه آقا پسری چند روز پیش همین تاپیک زده بود و نقشش پسره بود    

شايد پسره بوده😐

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
حالا چه ربطی به اون عکس داشت ؟ حداقل به همون یکبار که دیدتت اشاره میکردی...😅

اخه بعد دیدن اون عکس و دیگه ندیدمش سراغ منو گرفت‌

پس واسه چی تاپیک کردم؟!

جدی شایدهمین پسره بوده

جدی میگم من

جامعه ی ما به افراد  خوشحال و خوش اخلاق نیاز داره لطفا سعی کنید مهربون باشید و لبخند بزنید     مردمی که به خانه های تاریک و بی دریچه عادت کرده اند ، از پنجره های باز و نورگیر گریزان هستند                                     
جدی یادتون نیست تاپیک پسر رو میگفت اول میرفتم خونشون تعمیر کنم بعد بابای دختره گفت دخترم خودش بلده ر ...

تاپیک خودم بودا 

2706