2737
2739

یه سینه ی مرغ ریش شده با کمی آبش

جو پرک 

و قارچ 

در آخرشیر

اینا رو هی آماده کردم مرحله مرحله قاطیش کردم 

همینجوری میشه دیگه ؟؟

" اللهم عجل لولیک الفرج " 

خامه ام بريز

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پختم خودم دوست داشتم ولی شوهرم گفت لطفا همه رو بریز سطل زباله 😆

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)
2728

نکته ی خیلی مهمش ، آویشنه.

آخرش آویشن بزن معرکه میشه وااای....

در ضمن می تونی هویج نگینی، کمی کره، و کمی خامه هم اضافه کنی.

من لیمو ترش هم توش میریزم

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
2738

این غذا حکم خورشت کرفسو داره هرکسی باهاش حال نمیکنه 

خودم دوست دارم

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)
من پختم خودم دوست داشتم ولی شوهرم گفت لطفا همه رو بریز سطل زباله 😆

مطمئنم شوهر منم همینو میگه 😄

فقط من بااینکه هوس کرده بودم میترسم بخوریم با بچم مریض بشیم 😐😂😂

" اللهم عجل لولیک الفرج " 
مطمئنم شوهر منم همینو میگه 😄 فقط من بااینکه هوس کرده بودم میترسم بخوریم با بچم مریض بشیم 😐😂😂

شوهر من گفت اخه شیر تو سوپ؟😣

گفت نمیشد رب میزدی جاش؟😆😂

2706