2737
2739
عنوان

شوهرم میگه تو که همش مریضی 😟😟😟

1188 بازدید | 52 پست

۳۴ سالمه 

دو تا حاملگی پشت هم داشتم 

خیلی سخت بود 

دو تا پسر شیطون اینقدر سخت گذشت تا تنهایی بزرگشون کردم ،خودش که همش فرار میکرد می‌رفت سر کار شبکاری می‌خوابید راحت 

حالا بدنم ضعیف شده ،ضخامت رحم و فیبروم و نمی‌دونم چه مرگمه پریودام سنگین و طولانی شده 

امروزم دهممه سردرد شدید دارم 

شوهرم اومده طلبکاره میگه تو که همش مریضی 😟😟😟

خیلی دلم شکست

آخه چکار کنم مگه دوست دارم همش مریض باشم ⁦☹️⁩⁦🙁🙁🙁

دکتر میگه کورتاژ کن ولی میترسم 

مفنامیک اسید تو پریود بخورم بنظرتون خونریزی رو کم می‌کنه ؟؟؟؟

می‌خوام از این به بعد تو پریود بخورم ،خسته شدم از سر دردای پریود ،اینم که همش غر میزنه😩😩😩

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره مفنامیک خونریزیو کم می کنه. منم می خورم. 

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2738
اینهمه زحمت بکش بارداری و بچه داری کن  آخرش جوابت اینه 😤😤😤

آخی عزیزم حق داری

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
یعنی اگه دوباره باردار بشم خودم سقطش میکنم ⁦☹️⁩😟😟😟

آیودی بزار باردارنشی

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑

یه مولتی ویتامین گرون بخر روزی یه دونه بخور بعد صبحونه 

قبل پریودی گرمی بخور 

خرما همیشه بذار تو برنامه غذاییت 

آت و آشغال نخور فقط ارده و شیره ، کره بادوم زمینی ، روغن حیوانی اصل ، عسل اصل ، کنجد ، مغزیجات 

یه ماهه روبراه میشی

وااا این دیگه چه زبونیه

بعضی وقتها برعکس میشه کلمات😂😂😂

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑
2706