2733
2739
منم میخواستم بعد یه سال باردار شدم و الان داره دهن منو صاف میکنه از بس بدقلقه کل روز باید تو بغل باش ...

خخخ میدونم منم اینطور میشم

ولیییی صدبار ارزو مکنم ک نی نی داشته باشم بغل باشم

نگران نباش خدا بزرگه..شما که وضعیتتون خوبه ..خیلی ها با بدتر از اینا نتیجه گرفتن شکر خدا

چون بدبختم نتیجع نگرفتم😩

من فک کنم ادم بدی ام واس همین خدا یه نگاهی کوچولو به ارزوم نمیندازه😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دردای بارداری رو با دل جون میپذیرم🙇😔

😂 از این حرفا خندم میگیره چون خودمم همینو میگفتم.. میگفتم هر بلایی سرم بیاد تحمل میکنم فقط باردار شم و سالم بیاد بغلم( چون قبلش یه سقط 12هفته داشتم، آدم دیر باردار شه خیلی بهتره تا اینکه سقط و تجربه کنه، اونم تو 12هفته یا بالاتر.. ولی من هم سقط و تجربه کردم هم انتظار برای بارداری) ولی وقتی باردار شدم و اون همه درد اومد سراغم، گفتم خدایا من غلط کردم نمیخوام این همه درد بکشم... شدیدا افسرده شده بودم و میخواستم خودکشی کنم، تا این حد

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
من دردای بارداری رو با دل جون میپذیرم🙇😔

ایشالا که بارداری خوبی داشته باشی بدون تهوع 

خیلییی سخته حالا باردار صدی یاد من میفتی مثلا دلت میخواد چیزای مقوی بخوری برای بچه ت خوب باشه ولی هیچی نمیشه بخوری و همش بالا میاری .آدم باید حالش خوب باشه از بارداری لذت ببره

خدایا مواظب 
2731
 چون بدبختم نتیجع نگرفتم😩 من فک کنم ادم بدی ام واس همین خدا یه نگاهی کوچولو به ارزوم نمیندازه ...

منم وقتی مادر نمیشدم همین فکرو میکردم انقدر دعا و نذر کردم تا باردارشدم و بعد از ۵ ماه سقط شد..فهمیدم تا خدا نخواد نمیشه 

2740