2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چن ماهه اقدامی

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2720

تو تایم تخمک گذاری اقدام میکنی؟ 

من 6 ماه تو اقدام بودم و بچه دار نشدم... 

فقط بخاطر این ک نمیدونستم باید تو ی روز مشخص باشه🤦‍♀️

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

هیچ جای کارت اشتباه نیست اون بالایی فعلا نمیخواد البته پیش متخصص برو مث من که سه سال الکی فک کردم مشکل از منه اما امسال متوجه شدیم شوهرم مشکل داره البته هر چی خدا بخواد

خدایا امیدم رو تا امید نکن برای باردار شدنم صلوات بفرستید  
2714

اینجا خیلیا بچه میخوان و باردار نمیشن  و اکثرشون یا خودشون ویا شوهرشون مشکلی دارن  یکیش خودم

ولی عزیزم فکر کنم من شمارو بشسناسم چون مشکلی ندارید صبور باشید ان شا الله باردار میشید

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود

ایشالا به زودی خدا بهت بده

من باردارم حالم خیلی بده تهوع شدید معده درد روزی صد بار آرزوی مرگ میکنم 

میشه یه روزی بچه بدنیا بیاد سالم باشه ایشالا و من حالم خوب شده باشه از این وضعیت راحت شده باشم؟

خدایا مواظب 
مشکلت چیه؟

چه بدونم قراره برم دکتر ببینم چ میگه

ولی من از خودم اعتماد کامل دارم

ولی از شوهر یخورده دلم پرره

اسپرماش کلن ۶۰میلیون ۱۵میلیون اسپرم سریع و ۱۲میلیون هم در هر سی سی منی😩

چه بدونم قراره برم دکتر ببینم چ میگه ولی من از خودم اعتماد کامل دارم ولی از شوهر یخورده دلم پرره ...

نگران نباش خدا بزرگه..شما که وضعیتتون خوبه ..خیلی ها با بدتر از اینا نتیجه گرفتن شکر خدا

2706