2733
2734
عنوان

خاطره دیشب

486 بازدید | 35 پست

ب سرم زد برم بینینو عمل کنم دو تا جاری هام پشت سرهم عمل کردن ب فاصله دو ماه. رفتم ی دکتر برا مشاوره. میخواستم طلاهامو بفروشم و عمل کنم. دیدم ی دختره عمل کرده اومده تامپوناشو دربیاره. وقتی وارد شد همه ترسیدن. صورت کبود چشای ورم کرده پانسمان خونی. رنگ پریده نمیتونس راه بره. باباش زیربغلشو گرفته بود. اونم اشاره میکرد ب حاضرین در مطب میگفت عمل نکنید 😁خلاصه من ک گرخیدم😑

پسرمم دو سالشه گفتم منو این شکلی ببینه شب خوابش نمیبره. نظرتون چیه؟

پسرم دنیامه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه مشکل خاصی نداره عمل نکن.... من از عمل بدم میاد.. قبلنا خیلییی دوس داشتم ولی الان نه

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2738

عزیزم الان دیگه عمل خز شده همه چی نچرال قشنگه عمل نکن پشیمون میشی😊

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟

اگه مشکل حاد نداره برای چی عمل کنی آخه یه دفعه خوب نمیشه بعد پشیمون میشی راه برگشتی هم نیست یه ریسکه یا نکن یا همه ریسکشو قبول کن

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

واقعا بخاطر جاریات میخوای بری طلا بفروشی و عمل کنی و آخرشم بگم از چشم و هم چشمی ما عمل کرد؟! 

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی
2706