2737
2739

سلام مامانا دخترم ۶ماه ونیمشه توی سه هفته اخیر که غذا رو شروع کردم دوبار به مدت ۶ روز شکمش کار نمیکرد که دفعه اول با شیاف کار کرد و بعدش تا سه چهار روز خودش شکمش کار میکرد دوباره ۶ روز کار نکرد که ایندفعه به توصیه دکتر داروخانه شربت لاکتوز گرفتم شب دادم صبح کار کرد داروخانه گفت همیشه نده فقط وقتایی که یبوست داره شبی یه قاشق مرباخوری بده مامانایی که استفاده کردین آیا درست گفته؟  البته اینم بگم که دخترم بیقراری نداشت موقع دفع هم اذیت نشد

همه ی چیزای سنتی مثل ماساژ و گوش پاک کن و گلابی و روغن زیتونو روغن بادام و .انجام دادم ولی اثری روش نداشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
روند بچت اینه ولش کن.بچه من ده یازده روز یبار کار میکرد

واقعا ؟شما دکترم رفتین؟منو میترسوندن که اوه ۶ روز زیاده و بچه اذیت میشه درصورتی که بچم فرقی هم نمیکنه تا کی اینجورین یعنی

2740
منم بخاطر یبوستش دکتر بردم. هم دکتر اطفال و هم دکتر دستگاه گوارش . اگه همش دارو بدی رودهاش تنبل میشه ...

آره اینو شنیدم برا همین میترسم شربت زیاد بدم شما چند روز کار نمیکرد؟ چندماهشه؟ ۶۰ سی سی رو تو یه روز میخوره

آره اینو شنیدم برا همین میترسم شربت زیاد بدم شما چند روز کار نمیکرد؟ چندماهشه؟ ۶۰ سی سی رو تو یه روز ...

یک هفته کار نمیکرد . ۶ ماه و ۱۰ روزش . اره تو یه روزمیخوره . اب قتد نباشه که اصلا نمیخوره.