2733
2734
چجوریه فکر کنم خوش مزه اس بگین دستورشو

گوشت چرخ شده رو با پیاز رنده شده وابگرفته ونمک وزردچوبه وفلفل مخلوط وورز بده بعد ریز قلقلی کن سرخش کن .گوجه رنده کن وتفت بده وسرخ کن ونمک و فلفل بزن .بعد که کوفته ریزها سرخ شد بریز داخل گوجه .درشو از این به بعد نزار چون وا میره .بعد 20 دقیقه امادست .با برنج خوشمزه میشه وسبزی خوردن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واای شوهرمن خیلی بدغذاس پدررررررر منو درآورده....الان نصف اینایی ک گفتی اون دوس نداره😐😭

ببین چی دوست داره  بپز اگه نخورد ببرش رستوران 🤪دفعه دیگه هرچی بپزی میخوره 🤪🤪جوجه کبابم خوشمزه است اگه بپسنده

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
قبلا درست کردم و خوب بوده ولی خود شما دستورشو بهم بدین ک قطعا بهتره😍😍😍😍

هیچی من که اینجوری درست میکنم مرغو با نمک و فلفل و زرد چوبه آب پز میکنم بعد پیاز و یکمی سیر رو تفت میدم بعد توش سبزی شکم پر می ریزم تفت میدم بعد توش رب انار می ریزم و تفت میدم نمک و فلفل و زردچوبه هم یک کمی می ریزیم باز بعد مرغو جدا یه سرخ کلی میکنم بعد مواد تفت داده رو تو آب مرغ می ریزم مرغ سرخ شده رو هم بهش اضافه میکنم می زارم بمونه تا ابش بخار شه و جا بیاد اگه میلتون می کشه توش میشه لیموعمانی هم ریخت که خیلی لذیذ تر میشه

فسنجون بزار .تا ساعت یک درست میشه .

به به ناهار دیروز من که واسه امروزمم مونده تو هوای سرد واقعا عالیه 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
انشالله هرروز روز شماری میکنم من دخترم اواخر اردیبهشت بدنیا میاد

من 2 اردیبهشت هست از هفته قبل هم استراحت مطلق شدم. 

همش نگاه برنامه میکنم ببینم چقدر دیگه مونده. 3 ماه آخر فقط استرس هست

خدا جون حواست به نی نیم باشه. واسه نی نی تو راهیم یه صلوات میفرستین
انشالله هرروز روز شماری میکنم من دخترم اواخر اردیبهشت بدنیا میاد

بسلامتی بزرگش کنی عزیزم ❤❤

2706