2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من انجام دادم..سری اول دو ماه بعد لاپرا بدون دارو باردار شدم....برای بارداری دومم انجام دادم اما نتیجه نداد و با دارو باردار شدم...کار عکس رنگی رو نمیکنه اما کورتاژ تشخیصی میکنن لایه بیرونی تخمدانو با لیزر میسوزونن و تخمک گذاری بهتر میشه 

2731
قراره ۲۴ بهمن انجام بدم

تنبلی داری؟

من بدنم به داروهای تحریک تخمک جواب نمیده به دکترم گفتم واسم انجام بده ولی گفت نه عوارض داره

خدا رو شکر که در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد
من انجام دادم..سری اول دو ماه بعد لاپرا بدون دارو باردار شدم....برای بارداری دومم انجام دادم اما نتی ...

چرا بار دوم نتیجه نداد؟بلافاصله بعدش لتروزول هم خوردین؟

تنبلی داری؟ من بدنم به داروهای تحریک تخمک جواب نمیده به دکترم گفتم واسم انجام بده ولی گفت نه عوارض ...

بله تنبلی دارم

نگفت عوارضش چیه؟

میگن درمان اصلی تنبلی همین کوتر تخمدانه

2738
من انجام دادم..سری اول دو ماه بعد لاپرا بدون دارو باردار شدم....برای بارداری دومم انجام دادم اما نتی ...

دکتر گفت با ماده ی رنگی حین عمل لوله ها روهم اگه بسته باشه باز میکنیم

این یعنی اینکه اون ماده ی رنگی رو درحین بیهوشی مثل عکس رنگی از واژن ارسال میکنن؟؟

دکتر گفت با ماده ی رنگی حین عمل لوله ها روهم اگه بسته باشه باز میکنیم این یعنی اینکه اون ماده ی رنگ ...

اگه اینطور گفته که بله اما من قبلش عکس رنگی گرفته بودم چسبندگی هارو باز میکنن دور تخمدانو عین آبکش سوراخ سوراخ میکنن بعدش پریودا منظمتر میشه ...فیلم عملم میدن بهتون قشنگ میبینین چیکار کردن 

بله تنبلی دارم نگفت عوارضش چیه؟ میگن درمان اصلی تنبلی همین کوتر تخمدانه

باعث کاهش ذخیره ی تخمک میشه

من دکترم خیلی معروفه واسه همین دو دل شدم میگم حتما یه چیزی میدونه که میگه

والا الان مشکلمون فقط تنبلیه که درمان داره

ذخیره تخمدانمون کم بشه دیگه هیچ درمانی نداره 

خدا رو شکر که در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد