2733
2734
عنوان

دعوای منو و شوهرم

335 بازدید | 18 پست

سلام بچه ها 

دلم گرفته خسته شدم 

دیروز من سرکار نیومدم مرخصی گرفتم شب شام درست نکردم گفتم خورشت کرفس تو فریزر رو بخوریم چون گوشت نداشتیم چیزی درست کنم بعد شوهرم شب اومد دید شام درست نکردم ناراحت شد که چرا نرفتی گوشت بخری یه شام خوب درست کنم و دعوامون شد منم گفتم یخ بندونه نمیتونم برم بعدش من وظیفه خرید خونه رو ندارم 

مادرم جای خالیت همیشه همراه من است بعد از تو خندیدن سخت که نه غیر ممکن شد کاش بودی تا دستانت را میگرفتم و دیگر رها نمی کردم دلم برایت تنگ است االهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه جالبش اینه خودش صبح ساعت 12 میره مغازه تا اون موقع گرفته خوابیده بعد شب به من میگه از موقعی که من رفتم گرفتی خوابیدی ولی نرفتی خرید  

مادرم جای خالیت همیشه همراه من است بعد از تو خندیدن سخت که نه غیر ممکن شد کاش بودی تا دستانت را میگرفتم و دیگر رها نمی کردم دلم برایت تنگ است االهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 
2728

بگو اگه هوا خوب و مساعد بود ک میرفتم سرکار موندم خونه از سرما ک برم خرید؟؟؟

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2738

میگه وظیفه من نیست برم خرید میگم پس حتما وظیفه منه میگه هرکی تونست میره وظیفه کسی نیس میگم باشه پس غذا پختنم وظیفه من نیست میگه اره وظیفت نیست ولی اگه شام یه شب نباشه میخواد منو بخوره .

خریدای خونه با شماست؟پولشم میده؟من در عمرم گوشت نخریدم ...البته بخاطر حساسیت شوهرم رو خریده همه رو باید خودش انتخاب کنه.نه که دنبال کیفیت باشه ها نه.خسیسه.میگرده ارزونترین جنسا رو پیدا میکنه

😐 واقعا این مسئله پیچیدس؟؟؟

شکممممه شکم 😑 مرد +شکم سیر=مرد زندگی

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
حالا یه گوشت خریدن یه غذا گذاشتن که کاری نداشت عزیزم یه شام میپختی شوهرتم کلی خوشحال میشد

خوب اخه خودش تا 12 ظهر خونس بعد من ساعت 6 صبح میام سرکار حالا یه دیروزی خونه بودم خوب خودش  بره بخره. بعد برف بود من تا سر کوچه رفتم چند بار لیز خوردم

2706