2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اووووو این همه بزرگ یه صد متری بخر خودتون تنها چ کاریه

موافقم 

چون بعد از چندسال ی وقت یکی میخواد بفروشه یکی میخواد نگه داره ..

داستان پیش میاد 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
2728

دردسره قرض بگیرید چرا شریکی

اگه همکاری نمیکنه کوچیک باشه ولی شش دانگ مال خودتون

منم همسرم خواست با برادرم شریک شه اخه قبلش ی ملک دیگه حریده بودم ی مقدار برای این یکی کم داشتیم قبول نکردم قرض گرفتیم ازش و بعد پسش دادیم

از شراکت متنفرم هیچ وقت چنین ریسکی نمیکنم دوری و دوستی...بیکاری سری ک درد نمی کنه رو دستمال ببندی...

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️

بستگی به اخلاق شما و پدرتون داره . اگه پدرتون قصدش کمک هست . به نظرم شریکی بخرید بعد پولیو که اگر مستاجر بودین می خواستین به صاحب خونه بدین بزارین کنار . جمع که شد پول پدرتون رو بدین و سهمشو بخرین . اگرم قصد پدرتون چیز دیگه ایه خونه کوچکتر بخرین ولی ششدانگ بنام خودتون 

کاربر مرد هستم 
2738

به نظرتون یه خونه ۹۵ متری داخل شهر خوبه نوساز که از وسط شهر یه ربع فاصله داره .جای امکانات داری نیست جز ساختمون فروشگاه و بیمارستان و مدرسه داره اطرافش اما اونجوری امکانات دار نیست یا یه ۱۵۰ متری شهرک نزدیک که شیک و نوسازه کل شهرک .اونم یه ربع راهه تا وسط شهر منتها وصل به شهر نیست مسلما امکانات کمه در حد مدرسه و باشگاه

چرا دنبال خونه متراز بالایی.ی خونه 80 متری دوخواب تو بهترین موقعیت شهر بگیر

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤