2733
2734

دیروز جشن پنجمین سالگرد ازدواجمون بود.

تا ظهر شوهرم به رو خودش نیورد،ظهر رفتیم خونه مادرش،غروب کیک خرید اونجا .دادشش طبقه بالا مادرشوهرم میشینه. اونام اومده بودن پایین کیک دور هم خوردیم.داداشش دخترش رو برد بیرون خرید. جاریم هم رفت بالا،خونه اشون رو تازه یه سری تعمیرات و رنگ کردن. دیدم یهو شوهرم نیست.حیاط دستشویی همه جا گشتم نبود.پدر مادرش و خواهرش هر چی یه چی میگفتن شاید رفته بیرون.گفتم نه شلوار راحتی پاش بود. با خودم گفتم نکنه رفته بالا. بعد گفتم نه بالا بره چکار وقتی زن داداشش تنهاست. رفتم از پله ها بالا دیدم در بسته است چون هنوز فرش ننداختن چون جاریم مشغول تمیز کاریه. با دمپایی و کفش میرن تو.دمپایی و کفشی دم در ندیدم. نمی‌تونستم برم در بزنم بگم شوهرم اینجاست؟ اگه نباشه میگه شوهر تو اینجا چه میکنه؟

خلاصه یه چهل دقیقه گذشت منم دلم سر و سرکه بود تا دیدم از پله ها داره میاد پایین.

تو اتاق رفت رفتم پشت سرش بهش گفتم به چه حقی رفتی بالا؟ وقتی شوهر و بچه اش نیست. خودش تنهاست. چهل دقیقه چه غلطی میکردی اون بالا

دست و پایش گم کرد گفت رفتم رنگ و در دیوار ببیننم. گفتم چرا وقتی داذاشت بود رفتی؟ 

چهل دقیقه در. و دیوار دیدی؟ گفت داشتیم حرف می‌زدیم. گفتم چه خرفی؟ چرا اومد پایین داشت کیک میخورد با هاش پیش منو پدر مادرت حرف نزدی؟ 

چی میگفتن مکه این همه طولانی شد؟

پدر و مادر و خواهر شوهرم از دست من ناراحت شدن شدید که چرا با پسرشون بحثم شده. 

الآنم نمی‌دونم چکار کنم؟

خودش رفته صبح سر کار من موندم و یه حس تنفر

واقعا چیکار میکرد40دقیقه؟ 

زمان مناسبیم هست🔫😣🖐️

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

فکر نمی کنم چیز خاصی باشه، 

یک مرد باید خیلی پست و بی وجود باشه که با ناموس برادرش...

فقط همین یک مورد رو ازش دیدی؟

چیز مشکوک دیگه ای نبوده توی این ۵ سال؟

البته حق داشتی ، چهل دقیقه خیلی زمان زیادیه، خیلی عجییه

اشکال نداره اونا ناراحت شدن خوب کردی اتفاقا.بعدم با خوبی به شوهرت بگو وقتی جاریت تنهاست درست نیست بره خونش شاید جاریتم راحت نباشه من خودم اونقدر بدم میاد تنها باشم برادر شوهرم بیاد

2706