2733
2734
عنوان

بینی مو عمل کردم میشه بیاید؟؟؟

293 بازدید | 23 پست

بچه ها سلام من شش روزه بینی مو عمل کردم.

میشه بگید چه مراقبت هایی باید انجام بدم؟

من اگه فعالیت روزانه انجام بدم اونم در حد نرمال ،باعث افتادگی بینیم میشه؟

چه چیزایی باعث افتادگی بینی میشه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هیچی باعث افتادگی نمیشه جز زمان و جاذبه، همه ی بینی های عملی نسبت به اولش پایینتر میان

جدی؟؟یعنی به مرور خیلی پایین میاد؟

یعنی من طبیعی عمل کردم ،ضایع میشه و افتاده؟؟

هیچی باعث افتادگی نمیشه جز زمان و جاذبه، همه ی بینی های عملی نسبت به اولش پایینتر میان

راست میگین من احساس میکنم از اولش اومده پایین تر البته من شش ساله عمل کردم ولی حس بدیه میترسم نوکش خیلی بیاد پایین دماغم دراز بشه 

راست میگین من احساس میکنم از اولش اومده پایین تر البته من شش ساله عمل کردم ولی حس بدیه میترسم نوکش خ ...

جدی؟؟شما طبیعی عمل کردی؟

پس ای کاش گفته بودم نیمه فانتزی که اگه افتاد میشد طبیعی

2738
جدی؟؟یعنی به مرور خیلی پایین میاد؟ یعنی من طبیعی عمل کردم ،ضایع میشه و افتاده؟؟

دکترا بهشون بگی طبیعی بازم بالا میکشن، یه ذره بعدش پایین میاد که طبیعی میشه، نگران نباش، 

دکترا بهشون بگی طبیعی بازم بالا میکشن، یه ذره بعدش پایین میاد که طبیعی میشه، نگران نباش، 

اتفاقا دیشب نوک بینی مو یه نفر دید ،گفت یه ذره سر بالا هم کرده،وس به خاطر همینه

جدی؟؟شما طبیعی عمل کردی؟ پس ای کاش گفته بودم نیمه فانتزی که اگه افتاد میشد طبیعی

نه عزیزم طبیعی خوبه حالا اون یه کم دیگه چیزی نیست ولی نیمه فانتزی جالب نیست۲۳وقت دارم شاید کنسل کنم نمیدونم چرا هی دو دل میشم

هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که اتفاق نیفتد پس میخواهم و بدست می آورم
2706