2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا حالا نشنیدم جواب بده پس وایسا تا موعد

دوست گرامی که با نظر بنده مخالفی میتونید منو ریپلای نکنید.....چون نه شما میتونید منو متقاعد کنید نه من وقت دارم شمارو متقاعد کنم..😊😊میشه اینقد تو تاپیک دیگران ننویسید این چه تاپیکیه..این‌چه سوالیه...این چه..به جاش به خودتون بگید اگه دروس ندارم میتونم تو تاپیک شرکت نکنم😶   به نظر من اینجامحیط خوبیه برای :حرف زدن.نظر دادن.سوال پرسیدن.جواب گرفتن.رد و بدل نظرات.اشنایی با اداب و رسوم،عقاید،دیدگاه ،نظرات و طرز فکر دیگران...پس چه خوبه که بدون توهین با هم خوب باشیم ....میشه اینقدر راجب نظر دیگران،نظر ندیم😑لطفن.....میشه وقتی کسی سوال جنسی میپرسه نریزید سرش؟؟🙄🙄
2731

دوستان میگم این تست با جوش شیرین واقعیت داره؟

من دیروز ۸ روز از اقدامم‌ می‌گذشت امتحان کردم کف کرد ولی خیلی نمیجوشید‌ بعدم ادارم رو کدر و بد رنگ کرد گفتم فکر کنم اشتباه باشه 

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
2738
چجوریه؟

تو ظرف یکبار مصرف خشک مقداری جوش شیرین میریزی‌ بعدم ادرارت رو میریزی‌ روش اگر کف کرد و غل میزد یعنی بارداری

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

منم اقدامیم برا دومی و iui کردم الان ۱۰ روزه و ۲۴ سیکلم هستم شنبه ازمایش میدم ،منو شوهرم سالمیم و بی دلیل نمیشیم با دوتا فولیکول 24  و۲۷  انجام دادم و روز عمل بخاطر درد شدیدو قبل تزریق اسپرم سونو شدم ک دکترم گفت دوتا تخمک ازاد شده و درد ب این دلیله ،و از بعد عمل کلی علایم و درد دارم ک همه هم برا سمپ چپمه،شنبه هم ازمایش میدم انشاالله🙏

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍