2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنظر من ک خیلی زشته گل بدون برگ ؟ من بودم ناراحت میشدم از طرحش

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2740
واقعا

اره خب این طرح خزان کلی حس بد بهم داد ترجیج میدادم یه غنچه خوشکل توش باشه

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
قیمت نکردم فقط از اینستا گرام پیدا کردم زدم چند الان خوابه جواب نداد

آخه اينطورى نميشه نظر داد همينجورى قشنگه ولى بايد ديد نسبت به قيمتش مى ارزه يا نه شايد به چشم نياد، مثلا صد تومن ميدى يه چيزى ميخرى طرف فكر ميكنه بيست تومن دادى، شايد براى دوستت يا خودت قيمت مهم نباشه ولى ممكنه با اون صد تومن بتونى چيز بهترى بخرى كه به چشم بياد، حالا قيمت كردى اينا رو درنظر بگير بعد تصميم بگير

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود