2733
2739
عنوان

بازم بهم خیانت کرده صبح ازاین خونه میرم

| مشاهده متن کامل بحث + 6787 بازدید | 275 پست
وقتی شل بگیری سفت میخوری عزیزم  سفت وایسا یا این طرف یا اون طرف

زیاد گذاشتم رفتم باالتماس برم گردونده ولی اینسری دیگه نمیتونم واقعا بریدم 

بی عشق جهان یعنی یک چرخش بی معنی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین با قهر و طلاق هیچی ددست نمیشه آینده بچه هات مهمه. شاید یه جا یه مشکلی بوده همچین حرفی زده. برید ...

دقیقا موافقم

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
2728
بچه هادلم خیلی گرفته چرا شوهرم اینطوری میکنه بخدا من هم خوشگلم هم باهمه چیش بسازم چرااینکارو باهام م ...

گلم بعضیا ذات و جوهرشون خرابه...

قورباغه رو تو تشت طلا هم بشونی باز میپره تو لجنزار...

ي تيرماهي خونگررررم،فوق ليسانس معماري دارم👷🏼‍♀️👷🏼‍♀️ي دفتر فني مهندسي هم دارم ك بيشتر وقتم اونجا ميگذره👩🏼‍💻👩🏼‍💻👩🏼‍💻همه آدما رو دوس دارممم چون همه لايق مهربوني و احترامن♥️♥️♥️خيلي مودب هستم و احترام گذاشتن به بقيه آدما واسم خيلي مهمه،جنبه شوخيم خيلي بالاست و خيلي دير عصباني ميشم،اما زماني ك كسي ب شخصيت خودم يا حتي جلوي من ب شخصيت كسي ديگه توهين كنه ب شدت عصباني ميشم😡👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻راستي متاهل هم هستم👱🏻‍♀️👨🏻
2740

اینجا دیگه جای سکوت نیس

بگو یا خودتو درست میکنی یا درستت میکنم

دست ازین کارات بردار

بعدشم دیگه حق نداری خونه بیای

اگر بهش بگی چی میگه در جوابت؟؟؟؟

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

عزیزم بهوخاطر اون دوتا دسته ی گل ازت خواهش می کنم خونتو ترک نکن نمیگم باشوهرت بگو بخند کن وبه روت نیار چون حالتو می فهمم ولی بمون وبرای بچه هات مادری کن فکرکردی خونه رو ول کنی بری ناراحتش می کنی؟برعکس براش جا بازمی کنی

......
بچه هادلم خیلی گرفته چرا شوهرم اینطوری میکنه بخدا من هم خوشگلم هم باهمه چیش بسازم چرااینکارو باهام م ...

چون باهمه چیش میسازی براش بی ارزش شدی . زنی ک خرج نداره ارج نداره .متاسفم برای همچین خانومایی ک برای مرد جماعت دل میسوزون ک اخرشه بشه این .اشتباه زت تو زندگی اینه ک از خودش بگذره برای شوهر وزندگیش

2706