2410
2553
عنوان

بازم بهم خیانت کرده صبح ازاین خونه میرم

| مشاهده متن کامل بحث + 6787 بازدید | 275 پست

بچه هات چه گناهی دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

نروووو

اگه کارت به طلاق بکشه خودت محکوم میشی اکه بری 

نفقه نمیدن بهت یعنی نه خرجت میکنه نه طلاقت میده و ممکنه ثابت کنه خودت رفتی و حق ازدواج دوم بگیره 

کاربری من و دخترخالم 😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببرش پیش مشاور و روانپزشک شاید خوب بشه اگر نشد بچه هاتم با خودت ببر ک زیر دست اون بزرگ نشن

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2456
2714

ببین با قهر و طلاق هیچی ددست نمیشه آینده بچه هات مهمه. شاید یه جا یه مشکلی بوده همچین حرفی زده. برید پیش یه مشاور خیلی بهتره. چون اگه بخوای جدا بشی هم اول دادگاه میفرستت پیش مشاور پس بهتره اول خودتون برید.سعی کن بجای فرار و پاک کردن صورت مسئله بمونی و بجنگی و درستش کنی اقلا بخاطر آینده بچه هات

نمیتونم کناربیام روانی شدم 

عزیزم تا میتونی بهش محبت کن بزار شرمندت بشه 

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
بچه هادلم خیلی گرفته چرا شوهرم اینطوری میکنه بخدا من هم خوشگلم هم باهمه چیش بسازم چرااینکارو باهام م ...

مشکلت همینه که با همه چیز همسرت کنار میای 

توقعت رو بالا ببر و ازش درخواست‌های متعدد داشته باش تا با فرای آسوده از توقع پایین شما نره سمت خیانت

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
2706