2733
2734

دخترم 1 سالشه هنوز 

ی خرده هم شره  خیلی اذیت میشم من از دستش 

شوهرم هم ک صبح تا شب درگیر کاره شبم ک میشه میره پی رفیق بازیش و قلیون و پاستور و... تا نصف شب.... 

همه سختی  این بچه واسه منه... 

چند روز پیش با شوهرم دعوامون شد سر دیر اومدناش... بعدم دست روم بلند کرد ومنو زد... 

از اون روز دیگه اعصاب درستی ندارم 

مخصوصا اینکه اصلا ازم معذرت خواهی نکرد و بد اخلاقه هنوز.... 

منم اینقدر فشار عصبی رومه که دخترم تا ننگی میکنه سرش داد میزنم و دعواش میکنم... تازه ی بچه ی ساله... 

اینقدر عذاب وجدان گرفتم.... 

آخه چه گناهی داره طفل معصوم ک سر اون خالی کنم کوتاهی های باباشو....😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم خیلی وقتا اینجوری بودم😔ولی دیگه قول دادم سرپسرم خالی نکنم اینکارونکن لطفا توذهن بچه میمونه وپرخاشگرمیشه

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

اون طفل معصوم گناهی نداره عزیزم ولی شما هم انسانی فرشته که نیستی بالخره خسته میشی عصبانی میشی یچیزی به بچه میگی مثل همه ی ما مادرا 

پس لازم نیست غصه بخوری سعی کن از این به بعد بیشتر خودتو کنترل کنی عزیزم🌹

آقا برهان...عشق مامان
2738

میفهمم منم پسرم ده ماهشه بیش از اندازه گریه میکنه این روزا گاهی به خودم میام میبینم داد میزنم سرش یا هی میگ چی میگی بعد میگم اخه این بچه چه میفهمه ناراحت میشم سر پسر بزرگم قشنگ غر میزنم و خیلی خیلی ناراحتم اما هرماری میکنم خودمو نمیتونم کنترل کنم

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

عین من منم باشوهرم دعواکردم دوتادخترکوچولو۵ودوساله واون بزرگه خیلی اعصابموخراب میکنه بسکه عصبیم میکنه میزنمش ناراحت میشه ولی به روخودش نمیاره میخنده وتوخودش میره کسی هم کمکم نمیکنه توبچه داری

شما تو شرایطی هستی که باعث میشه رو رفتار خودت کنترل نداشته باشی و با جیغ و داد و دعوای بچه خودتو خالی میکنیِ.

سعی کن هر چه زودتر مشکلت رو با همسرت حل کنی .اون بچه گناه داره و خیلی خیلی روش تاثیر میزاره این رفتار شما

تکیه بر لطف خدا دارم و بس...

انشالله بحق پهلوی شکسته حضرت زهرا خدا  ارامش وخوشی را به خونت بیارواین روزها رافراموش کنی

چقدباکامنتت دلم ارامش گرفت اگه میشه برامشکل زندگی من وداداشمم دعاکن😔

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2706