2733
2734
عنوان

شوهرم بچه میخاااد...

678 بازدید | 60 پست

سلام من تو شهر غریبم با شوهرم یه پسرم دارم دوسالشه و خیلی شیطونه الان شوهرم گیررر داده که تا سال دیگه یکی دیگه بیاریم هی میگه دیگه دیونم کرده اه من دیگه نمیخام نمیتونم بچه بزرگ کنمولی شوهرم هی توگوشم میخونه که نباید اختلافشون زیاد باشه و...جالب اینجاست قبلنا بچه اذیت میکرد میگفت اگه یروز من خر شدم گفتم بچهتو نزار دیگه الان دوباره چند وقته دیونم کرده...

جاوید عشق مامان

خخ😂😂

نمیدونم چرا میرم توتاپیکا نمیتونم بدون اینکه چیزی ندم بیام بیرون شده ایموجی یا خخخ یا اوخی یه تک کلمه ای میدم دست خالی نمیام بیرون احساس میکنم مدیون استارتر میشم بازدید کنم چیزی ندم😂😂😂 خلم میدونم😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

پس چرا شوهره من میگه نههههه بزار بچمون بزرگ شه بعد 

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣

یاداوریش کن حرفشو، عین شوهرمنه یه بار میگه  میخام یه بار میگه نمیخام اشتباه کردم کلافم کرده میگم چندچندی باخودت میگه خودت چندچندی باخودت😨😂

نمیدونم چرا میرم توتاپیکا نمیتونم بدون اینکه چیزی ندم بیام بیرون شده ایموجی یا خخخ یا اوخی یه تک کلمه ای میدم دست خالی نمیام بیرون احساس میکنم مدیون استارتر میشم بازدید کنم چیزی ندم😂😂😂 خلم میدونم😁😁
2706